مرکز فروش چسب خمیری سنگ آنتیک درجه یک

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

فروش چسب خمیری سنگ آنتیک از طریق این مرکز صورت می گیرد. شما می توانید بهترین چسب کاشی را با قیمت ارزان و کیفیت بالا از شرکتهای تولید کننده چسب ساختمانی خرید کنید. چسب خمیری آنتیک در بسته بندی 12 کیلویی عرضه می شود.

فروش بهترین چسب سرامیک در این شرکت انجام می شود که تولید کننده انواع چسب های ساختمانی درجه یک ایرانی است. شما می توانید بهترین محصولات را در زمان کوتاه از این تولیدی خرید کنید.

فروش چسب خمیری سنگ آنتیک ایرانی

می دانید برای چسباندن سنگ آنتیک از چه موادی استفاده کنید؟ می دانید کاربرد سنگ آنتیک چیست؟ به سنگهای بسیار کوچک و زیبایی که برای دکوراسیون داخلی استفاده می شود سنگ آنتیک می گویند که کاربرد زیادی دارد. از این رو می توانید از چسب خمیری که برای چسباندن سنگ آنتیک کاربرد دارد استفاده نمایید.

چسب خمیری از رزین درست شده است و کارایی زیادی برای چسباندن کاشی و سنگ دارد و برای همین قدرت نگهداری بالایی داشته و می توانید به راحتی این ماده را برای چسباندن مصالح ساختمانی مختلف استفاده نمایید. فروش از طریق این شرکت و مستقیم از کارخانه انجام می شود.

چسب سنگ ضد آب ارزان بخرید

چسب سنگ در مدلهای مختلف تولید می شود و سنگ ها تنوع زیادی دارند که شامل: گرانیت، مرمریت، تراورتن و…. است. سنگهای مختلف در ایران وجود دارد و در واقع منابع سنگ ایران بسیار غنی و ایده آل برای صنعت ساختمان است. از این رو برای چسباندن این نوع سنگها که معمولا قدرت جذب آب کمی دارند باید از چسب استفاده شود. آیا می دانید چه نوع چسبی مناسب است؟

چسب کاشی در دو نوع تولید می شود که زیر شاخه هایی دارد و عبارت است از:

 1. چسب خمیری
 2. چسب پودری

از چسب خمیری و پودری می توانید برای چسباندن هر نوع سنگ و آجر استفاده کنید. برای فضای داخلی می توانید از چسب خمیری و برای فضای بیرونی بهتر است از چسب پودری ضد آب استفاده نمایید. بهترین چسب سرامیک پودری دو منظوره ضد آب در این شرکت تولید و به فروش می رسد.

چسب پودری سرامیک کف ضد آب ایرانی

چسب پودری یکی از محصولات شایسته و پر کاربرد است که می توانید بیشترین استفاده را از آن داشته باشید از این رو توصیه می شود از انواع چسب پودری درجه یک استفاده کنید. ایران یکی از بهترین تولید کنندگان چسب پودری مخصوص سرامیک است که مدلهای مختلف را با استفاده از بهترین مواد اولیه ایرانی و درجه یک تولید می کند.

می توانید از چسب کاشی پودری استفاده بالایی در این صنعت داشته باشید و هر نوع سنگ و آجر و یا سرامیک را در فضای داخلی و بیرونی و در ارتفاع استفاده نمایید. از این رو چسب های ضد آب درجه یک تولید و در اختیار مهندسین قرار می گیرد.

قیمت چسب سنگ آنتیک ساروج

ساروج یکی از برندهای مطرح است که تولید کننده انواع چسب های کاشی و سرامیک ساختمانی می باشد و هر یک از این چسب ها مناسب برای چسباندن سنگ و آجر است. از این رو می توانید از چسب کاشی خمیری و چسب پودری برای چسباندن سنگ بهره ببرید. قیمت چسب سنگ آنتیک را از ما بخواهید.

چسب سنگ ساروج مدل خمیری بسیار مناسب برای چسباندن هر نوع سنگ آنتیک است و در بسته بندی 12.5 کیلویی تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

مشخصات فنی چسب خمیری آنتیک

 • خمیری شکل است
 • از رزین درست شده
 • در بسته بندی سطلی است
 • 12 کیلویی می باشد
 • مناسب محیط درونی است
 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری ساروج شیمی

 

12.5 کیلوگرم

 

78000

چسب کاشی بهتر است یا سیمان؟

استفاده از این دو ماده با هم فرق دارد و هر یک جایگاه خاص خود را دارد. برای چسباندن کاشی و سرامیک یا آجر بهتر است از چسب استفاده نمایید و برای چسباندن این مصالح سیمان یا ملات توصیه نمی شود با اینکه در داخل چسب از سیمان هم استفاده می شود. از این رو استفاده از چسب چون آسان است و چسبندگی بالایی دارد توصیه می گردد.

بهترین چسب کاشی دیوار چیست؟

برای چسباندن کاشی دیوار از چه بهتر است استفاده کنید؟ چسب خمیری برای این کار توصیه می شود زیرا بیشتر مشتریان تمایل به استفاده از این ماده را دارند و چسب خمیری در بسته بندی 12.5 کیلویی آترا شیمی استفاده مفیدی داشته است و به عنوان بهترین چسب می باشد.

از این چسب در محیط داخلی می توانید استفاده کنید و بر روی هر نوع گچ و بتن قابل استفاده است. یعنی می توانید از چسب بر روی دیوار گچی و سیمان و بتنی استفاده نمایید. یکی دیگر از کاربردهای چسب، چسباندن کاشی رو کاشی است.

خرید چسب بتن استحکامی از نمایندگی

چسب بتن چیست؟ چه استفاده ای دارد؟ چسب بتن یا چسب مایع استفاده زیادی دارد و می توانید از این ماده برای افزایش مقاومت ملات و چسب پودری ساتفاده کنید. از این رو بسته بندی چسب مایع استحکامی متفاوت است و شرکتهای مختلفی تولید کننده این مواد می باشند.

اما شرکتهای مطرح و کار آمد در تولید بهترین چسب بتن استحکامی ساروج و پومکس است که کیفیت فوق العاده خوبی داشته و می توانید از مواد تولید یاین دو شرکت بیشترین استفاده را داشته باشید. می توانید انواع چسب بتن را از نمایندکی و مراکز پخش چسب خرید کنید.

 فروش پودر بندکشی رنگی پومکس

پومکس تولید کننده انواع چسب بندکشی می باشد و می توانید این محصولات را با قمیت مناسب و کیفیت بالا از این شرکت در اصفهان خرید کنید و تولید کننده انواع چسب بندکشی سفید و سیاه و رنگی می باشد که کاملا ضد آب است و از مواد آنتی باکتریال در داخل آن استفاده شده است.

پودر بندکشی پومکس کاملا ضد آب می باشد و می توانید از این ماده برای پر کردن درزهای میان کاشی و سرامیک یا آجر استفاده کنید که ماندگاری زیادی داشته است و آسان می توانید استفاده نمایید.

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج بسیار مناسب است و برندی که در این مرکز به فروش می رسد چسب ساروج شیمی می باشد و انواع چسب کاشی سرامیک را تولید و عرضه می کند.

از این رو می توانید بهترین چسب سرامیک ایرانی را از این نمایندگی تهیه بفرمایید. تولید کنندگان ایرانی در نظر دارند که بهترین چسب کاشی را تولید و در اختیار مشتریان قرار بدهند از این رو در این مرکز انواع چسب پودری و چسب خمیری را می توانید تهیه کنید. قیمت چسب سراوج ارزانتر از هر مرکز پخشی عرضه می شود.

انواع چسب سنگ

معمولا برای نصب سنگ آنتیک و یا سنگهای بزرگتر بهتر است از چسب مناسب استفاده شود در تهران بهترین تولید کنندگان فعالیت دارند و انواع چسب کاشی و سرامیک را از ما ارزان خرید می کنند.

انواع چسب سنگ عبارتند از :

 • چسب خمیری
 • چسب پودری

چسب خمیری را می توانید در داخل ساختمان استفاده کنید و از چسب پودری هم در داخل و هم در درون ساختمان استفاده می توان کرد و محدودیت استفاده وجود ندارد. هر دو نوع چسب در این مرکز تولید و عرضه می گردد.

قیمت چسب خمیری

قیمت چسب خمیری را از ما استعلام کنید این چسب در بسته بندی 12.5 کیلوگرم تولید و عرضه می شود البته تنوع زیادی دارد و می توانید از این نوع محصول استفاده شگرفی داشته باشید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری پومکس

 

12.5 کیلوگرم

 

140000

انواع چسب کاشی پودری

شرکت انواع چسب کاشی و سرامیک را تولید می کند و در اختیار شما قرار می دهد می توانید با این چسب ساختمانهای زیبایی را عرضه کنید. چسب پودری سرامیک یکی از محصولات مورد نیاز است که برای نصب سرامیک کف و دیوار کاربرد دارد و محدودیت استفاده ندارد.

می توانید انواع چسب کاشی پودری را ارزانتر از مراکز دیگر خرید کنید:

 • چسب پودری تک جزئی
 • چسب پودری دو جزئی

چسب پودری تک جزئی کمی گرانتر از چسب پودری دو جزئی است و در داخل آن چسب بتن وجود دارد و می توانید از این ماده استفاده مناسبی داشته باشید. اما در داخل چسب پودری دو جزئی چسب بتن نیست و باید چسب بتن مایع را جداگانه خرید کنید و بیفزایید. از این رو می توانید انواع چسب کاشی و سرامیک درجه یک را از ما عمده و آنلاین خرید بفرمایید.

نمایندگی چسب کاشی در اصفهان

می توانید بهترین چسب کاشی و سرامیک ایرانی را از نمایندگی چسب کاشی در اصفهان خرید کنید. برند یکتا شیمی یکی از بهترین چسب های ساختمانی در اصفهان است و می توانید این ماده را با قیمت مناسب و ارازن از ما تهیه کنید.

از این رو تولید کنندگان زیادی در صنعت چسب و مواد شیمیایی فعالیت دارند که می توانید با بهترین برندهای چسب کاشی و سرامیک ساختمانهای رویایی خود را بسازید از این رو برای تهیه به صورت عمده و کلان با این مجموعه بدون واسطه در ارتباط باشید.

قیمت چسب سنگ نما درجه یک

آیا می دانید از چه ماده ای برای نصب سنگ نما استفاده بفرمایید؟ یکی از بهترین محصولات مورد نیاز برای چسباندن سنگ در ارتفاع چسب پودری است که نوع دو جزئی آن در ارتفاع توصیه می شود. زیرا به راحتی می توانید از چسب کاشی پودری در فضای بیرونی استفاده کنید.

یکی از چسب هایی که بسیار توصیه می شود چسب پودری است زیرا در برابر رطوبت و تغییرات جوی مناسب می باشد. و قیمت این چسب خوب بوده و به صرفه برای تمامی مهندسین و سرمایه گذاران در صنعت ساختمان است. از این رو قیمت چسب سنگ نما را از شرکت و آنلاین دریافت نمایید.

طرز تهیه چسب سنگ آنتیک چطوره؟

طرز تهیه چسب سنگ آنتیک بدانید و از این ماده برای نصب هر نوع سنگ می توانید استفاده نمایید. چسب پودری را با آب باید مخلوط کنید و خوب ترکیب نمایید و بعد برای نصب هر نوع کاشی و سنگ استفاده نمایید.

البته نکاتی را باید رعایت کنید:

 1. سطح تراز باشد
 2. تمیز باشد
 3. و مواد به خوبی ترکیب شود و استفاده شود
 4. زمان کوتاه برای فعل و انفالات بدهید تا مواد قدرت چسبندگی داشته باشد
 5. از ابزار مورد نیاز استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ