قیمت چسب سنگ نما | قیمت انواع چسب سنگ

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

استعلام قیمت چسب سنگ نما و دیوار از مراکز اینترنتی و مجموعه های معتبر برای بسیاری از خریداران مهم شده است. زیرا می توانند مدل های متنوع ای از این چسب ها را با اطلاعات کافی بررسی نموده و خریداری کنند.

یک ساختمان و بنا همواره از مصالح مختلف بهره گرفته تا هم زیبایی داشته و هم بتوان از بخش های مختلف آن نهایت استفاده را برد. به همین دلیل با در نظر گرفتن نوع کاربرد هر بخش، باید مصالح را بکار گرفته و دقت زیادی در این رابطه داشت. قیمت چسب سنگ نما را ارزان از ما دریافت نمایید.

کاشی، سرامیک، موزاییک و سنگ از مهمترین مصالحی هستند که در شکل ظاهری هر بنا تاثیر زیادی داشته و البته هر کدام نقش کاربردی ویژه ای نیز دارند. از این رو در بهترین شرایط اجاره شده و به نحوه اجرای آنها اهمیت زیادی داده می شود.به منظور نصب و اجرای هر چه بهتر این مصالح، امروزه چسب های مخصوص شیمی تولید شده که کارها را بسیار آسان کرده و مقاومت بسیار خوب به آنها می دهد.

قیمت چسب سنگ ارزان

قیمت چسب سنگ

یکی از محصولات مورد نیاز در ساخت و ساز است و قیمت چسب سنگ در مدل های مختلف متنوع است و شما می توانید از این ماده برای چسباندن انواع سنگ استفاده نمایید.

 • چسب سنگ خمیری
 • چسب سنگ پودری
 • چسب سنگ اپوکسی

بنا بر مدل سنگ ها می توانید از ین چسب ها استفاده نمایید و هر چه سنگ بزرگتر شود بهتر است از چسب مناسب برای چسباندن استفاده بفرمایید و چسب سنگ اپوکسی برای چسبانن سنگ به فلز بسیار کارایی دارد. از این مرکز تهیه نمایید.

قیمت چسب کاشی آنتیک خمیری

چسب کاشی یکی از تولیداتی ست که با استقبال فراوان همراه بوده و مجموعه های مختلف آنها را مورد استفاده قرار می دهند. این چسب ها با ترکیباتی تخصصی و ویژه ساخته شده و مزیت هایی مطلوب را به دنبال داشته اند.

از مهمترین شاخصه های کیفیتی چسب کاشی انتیک به موارد زیر اشاره می شود:

 • چسبندگی و مقاومت بالا
 • سرعت واکنش در بازه زمانی کم
 • انجام پروژه ها با دقت بهتر
 • عدم نیاز به هزینه هایی مانند نگهداری و تعمیر
 • تنوع زیاد در بازار

چسب کاشی آنتیک که به صورت خمیری و پودری تولید شده، از نظر عملکرد متفاوت بوده و همین موضوع در قیمت آنها نیز اثرگذار می باشد. لذا شرکت هایی که بهترین نوع این چسب ها را ارائه می دهند، لیست قیمت آنها را نیز مد نظر دارند.

قیمت چسب سنگ نما عمده

قیمت چسب سنگ نما نیز برای معماران و مجریان ساختمانی اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل با در نظر گرفتن نوع کاربرد آنها را تهیه نموده و مورد استفاده قرار می دهند.

قیمت چسب سنگ نما عمده

چسب سنگ ضد آب معمولا برای نما بیرونی ساختمان ها پیشنهاد می شوند. چرا که این سنگ ها در معرض رطوبت و باران بوده و چسب ها باید به خوبی این موضوع را دفع کنند. به همین دلیل این چسب ها در انواع مختلف تولید شده و قیمت مشخصی از آنها در بازار اعلام می شود. مسلما چسب سنگ می تواند مقاومت و طول عمر نما را بالا برده و این مسئله برای کاهش هزینه ها در دراز مدت اهمیت زیادی دارد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پودری سنگ

 

20

 

198000

 

چسب پودری استخری

 

20

 

250000

 

چسب خمیری

 

12.5

 

145000

قیمت انواع چسب های ساختمانی

در بازار چسب های ساختمانی با مارک های مختلف موجود هستند. از این رو قیمت آنها نیز تفاوت داشته و متقاضیان باید با در نظر گرفتن برند تولید کننده آنها را سفارش دهند.

دسترسی به لیست قیمت انواع چسب های ساختمانی موضوعی ست که امروزه برای خریداران اهمیت بسیار زیادی دارد. لذا شرکت های عرضه کننده نرخ مشخصی از این تولیدات را اعلام داشته و کیفیت آنها را مشخص می کنند.

شرکت تولیدی دکاردن با هدف معرفی و عرضه انواع چسب های ساختمانی در سراسر ایران فعالیت نموده و قیمت روز را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

قیمت انواع چسب های ساختمانی

قیمت چسب سنگ آنتیک ساروج مرغوب

یکی از برندهای معرفو در تهران ساروج است و چسب ساروج زیر قیمت بازار توسط این شرکت عرضه میشود. چسب آنتیک یکی از محصولات مورد نیازی است که از آن برای چسباندن سنگ می توانید استفاده نمایید.

قیمت چسب سنگ نما آنتیک ساروج را از ما استعلام کنید و بدانید که در وزن 12.5 کیلو تولید و عرضه میشود. شما می توانید از چسب خمیری برای نصب هر نوع سنگ و کاشی بهره ببرید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب کاشی خمیری آنتیک

 

12.5

 

125000

 

قیمت چسب سنگ آنتیک ساروج مرغوبآموزش طریقه نصب کاشی با چسب روی کاشی

می دانید باید چطور کاشی را روی کاشی نصب کنید. طریقه نصب کاشی با چسب روی کاشی بسیار آسان است اما برای اینکه کار شما تمیز در بیاید و حرفه ای عمل کنید توصیه می شود به این موارد توجه نمایید و اگر می خواهید  درباره آموزش چسباندن کاشی با چسب بیشتر بدانید این مقاله را بخوانید.

 • سطح زیر کار باید تیشه ای شود
 • بندهای میان کاشی ها بهتر است جدا شود
 • سطح زیر کار را بعد از تیشه ای کردن تمیز نمایید
 • چسب را آماده سازی و روی سطح مورد نظر به قطر 3 تا 5 میلیمتر بمالید
 • کاشی را با کمی فشار روی سطح مورد نظر بچسبانید و با کمی فشار محکم کرد
 • و از صلیب و همتراز کننده برای نصب بهتر استفاده نمایید

خرید اینترنتی چسب سنگ آنتیک تهران

اینترنت یکی از فضاهایی است که شرکتهای مختلف تبلیغات می کنند از این رو می توانید انواع چسب سنگ آنتیک را در این فضا با قیمت ارزان تهیه نمایید. خرید اینترنتی چسب سنگ آنتیک در چند سال گذشته رایج شده است.

شما می توانید از چسب خمیری برای نصب آنتیک بهره ببرید. آیا می دانید می توانید از چسب پودری هم برای نصب سنگ آنتیک استفاده کنید؟ چه بسا بسیار کار با این چسب آسان است و به صرفه برای شما می باشد.

کافی است این ماده را با آب خوب ترکیب و سپس آن را روی سطح دیوار زده و سنگ ها را به ترتیب بچسبانید و بدانید که محکم بوده و ماندگاری زیادی برای شما دارد.

مقدار مصرف چسب کاشی در هر متر مربع چقدر است؟

یکی از سوالات مهم مشتری مقدار مصرف چسب کاشی در هر مترمربع است که در این مقاله به آن پرداخته میشود. از این رو می توانید از چسب پودری و یا چسب خمیری برای نصب کاشی سرامیک بهره ببرید.

میزان استفاده از آن راحت بود و برای هر مترمربع 5 کیلو چسب نیاز است و در صورت بزرگ بودن سرامیک ها باید بین 6 تا 7 کیلو برای هر متر مربع در نظر بگیرید.

قیمت چسب کاشی یک کیلویی ارزان

چسب کاشی در وزن های مختلف تولید می شود و از چسب کاشی کوچک بیشتر ابزار فروشان استفاده می نمایند. قیمت چسب کاشی یک کیلویی مناسب است ولی به دلیل کوچک بودن آن کمی گرانتر از چسب های بزرگ است.

از این رو چسب ها در وزن بالاتر به صرفه تر است ولی ممکن است برخی مشتریان تمایل در خرید چسب یک کیلویی داشته باشند. تمام هدف ما عرضه بهترین چسب کاشی در این صنف می باشد.

قیمت چسب پرسلان پودری 25 کیلوگرم

چسب پرسلان چیست؟ پرسلان از محصولات جدیدی است که به سرامیک در ابعاد بزرگ گفته می شود و باید از چسب برای نصب آن استفاده شود. قیمت چسب پرسلان کمی گران است ولی از نظر کیفیت و گیرش بسیار خوب و ارزنده میباشد.

قیمت چسب پرسلان پودری 25 کیلوگرماین چسب در وزن 25 تولید می شود و می توانید در رنگ سفید از شرکت تهیه بفرمایید. شرکت دکاردن عرضه کننده انواع چسب پودری پرسلانی در سطح تهران است و می توانید بهترین ها را از ما خرید نمایید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پرسلان

 

20

 

178000

قیمت چسب سنگ پودری لیموفیکس

قیمت چسب سنگ پودری بسیار مناسب است و شما می توانید انواع چسب پودری درجه 1 را از شرکتهای معتبر ایرانی و با قیمت خوب تهیه بفرمایید.

یکی از برندهای مطرح برند لیموفیکس است که دارای بهترین کیفیت از نظر نوع ساخت و متریال می باشد و شما می توانید به راحتی از این چسب برای چسباندن هر نوع سنگ در ابعاد بزرگ استفاده نمایید و قیمت چسب سنگ نما را از نمایندگی ها می توانید دریافت نمایید. این چسب پودری مزیتهای زیادی دارد:

 • به صرفه است
 • استاندارد است
 • ضد آب می باشد
 • قابل استفاده در سطوح مختلف است
 • مقاومت کششی و خمشی بالایی دارد

قیمت چسب سنگ ضد آب پودری در سایت

چسب سنگ چیست؟ چه استفاده ای دارد؟ شما می توانید از چسب سنگ  که مدل های مختلف دارد برای نصب هر نوع سنگ و اسلب استفاده نمایید. قیمت چسب سنگ نما ضد آب بسیار مناسب است و چون خاصیت آب گریزی دارد قابل استفاده برای سطوح مختلف ساختمان است و در نمای ساختمان قابل استفاده می باشد.

می توانید انواع چسب های کاشی و سرامیک را از این مجموعه تهیه کنید و باید بدانید که چسب های ساختمانی بسیار مناسب برای ساخت و ساز است و کیفیت خوبی دارد. می توانید برای ساخت و ساز پروژههای بزرگ از این محصولات بیشترین بهره را ببرید.

قیمت چسب سنگ ضد آب پودری در سایتقیمت چسب سنگ نیم کیلویی عمده

قیمت چسب سنگ نما نیم کیلویی را زیر قیمت تهیه کنید. و این محصول زیر قیمت بازار تولید و عرضه می شود و کاربردهای زیادی دارد و قابل استفاده برای چسباندن هر نوع سنگ است.

برای چسباندن سنگ می توانید از چسب اپوکسی و یا چسب خمیری استفاده کنید و بر اساس نوع استفاده می توانید نوع چسب را انتخاب کنید که اگر بخواهید برای چسباندن سنگ بر روی فلز استفاده نمایید بهتر است از چسب اپوکسی بهره ببرید. که در وزن 2 لیتری تولید می شود و با هاردنر به نسبت 1 به 2 ترکیب می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ