قیمت بهترین چسب کاشی استخری

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

قیمت چسب کاشی استخری بسیار مناسب است و می توانید چسب کاشی استخری آب گریز را ارزان از نمایندگی فروش چسب در تهران خرید کنید.

بهترین نوع چسب کاشی و سرامیک در تهران تولید و میشود و مشتریان می توانند با چسب ساختمانهای خوبی را بسازند و بخصوص برای بازسازی از چسب های کاشی استفاده مناسبی داشته باشند..

قیمت چسب کاشی استخری

چسبهای کاشی استخری یکی از محصولاتی است که کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد و معمولا از نوع چسب واترپروف می باشد. یعنی مواد متشکله در این محصول کاملا از مواد ضد آب می باشد و برای محیط های مرطوب کاربرد فراوانی دارد. می توانید از چسب برای نصب هر نوع کاشی و یا سرامیک در محیط بیرون و درونی استفاده کنید.

از این رو می توانید از شرکتهای معتبر قیمت را استعلام کنید و با نرخ ایده آل چسب مورد نیاز را خرید کنید. چسب های ساختمانی باید از مواد اولیه درجه یک درست شده باشد و طبق اصول حرفه ای این مواد مخلوط و بر اساس آزمایشات علمی تهیه و عرضه شود.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب کاشی پمکس

 

25

 

75000

 

چسب ضد آب شیمی ساختمان

 

20

 

98000

 

چسب پودری هنکل

 

20

 

87000

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]این محصول را می دانید کجا می توانید استفاده کنید؟ این چسب قابل استفاده در محیط استخر و سرویس بهداشتی و برای بیرون ساختمان مثل نمای ساختمان قابل بهره برداری است. که می توانید از نوع پودری این محصول را انتخاب کنید. [/box]

بهترین چسب کاشی ایرانی

چسب های ایرانی مزیتهای زیادی دارد و در کشور ایران به دلیل وجود منابع و مواد اولیه این نوع محصول توسط شرکتهای مختلفی تولید و ارائه می شود. از این رو استفاده از چسب کاشی ضد آب بسیار رایج شده است و دلایل زیادی برای این مسئله وجود دارد.

 • کار با چسب  آسان است
 • قیمت نصب کاشی با چسب مناسب برای سازندگان است
 • معایب نصب کاشی با چسب بسیار اندک می باشد
 • سرعت اجرای کار با چسب سریع است
 • مواد متشکله و اولیه در فرمول چسب آزمایشگاهی است
 • بسته بندی متنوع بر اساس نیاز مشتری دارد

بهترین چسب کاشی ایرانی در سراسر کشور تولید و عرضه می شود و تمامی مشتریان می توانند هر نوع چسب را با نرخ مناسب و زیر قیمت بازار از فروشگاههای خرید و فروش چسب خرید کنند. اما آیا می دانید بهترین چسب باید چه ویژگی داشته باشد تا انتخاب شود؟

 1. مقاومت زیادی داشته باشد
 2. از مواد درجه یک درست شده باشد
 3. استاندارد داشته باشد
 4. قیمت مناسب داشته باشد
 5. در برابر تنش های ساختمان حالت الاستیکی داشته باشد
 6. طبق اصول علمی درست شده باشد

تمامی این ویژگی ها در کنار هم باعث می شود که شما بتوانید چسب خوبی را انتخاب نمایید اما باید تلاش کنید که به سخن مشاورین اعتماد نمایید و محصول پیشنهادی را بپذیرید.

بهترین چسب کاشی ایرانی

بهترین چسب خمیری کاشی چیست؟

چسب خمیری کاشی چیست؟ چه مزیتی دارد؟ برای کجا قابل استفاده است و دانستن این سوالات کمک شایانی به خریداران در انتخاب محصول مناسب می کند. بهترین چسبهای خمیری  باید از مواد خوبی درست شده باشد و برای نصب کاشی مقاومت زیادی از خود نشان بدهد و چسب خمیری خوب باید در طول زمان ماندگاری داشته باشد.

زیرا تمامی چسبهای ساختمان  با کیفیت و بی کیفیت همگی چسبیده می شوند اما تفاوت در چسب خوب و یا بد در زمان ماندگاری چسب های مورد استفاده می باشد. از این رو ما به شما توصیه می کنیم از برند آترا شیمی که نوع خمیری را با قیمت مناسب تولید و عرضه می کند برای نصب کاشی دیوار استفاده نمایید.

آیا بسته بندی این محصول را می دانید؟ روش کار با این محصول را می دانید؟ باید گفت که در نوع 12 کیلویی بیشترین استفاده را دارد و این محصول به صورت آماده در کارخانه تولید  و عرضه می شود. و فقط باید آن را با استفاده از کاردک روی سطح تراز شده بمالید و کاشی را نصب نمایید. باید به نکاتی توجه کنید تا نصب خوبی داشته باشید.

 • سطح مورد نظر تمیز باشد
 • تراز بودن بسیار مهم است
 • هیچ ماده ای با چسب سرامیک خمیری مخلوط نشود
 • از ابزار مناسب برای استفاده چسب استفاده نمایید

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج را از ما بخواهید

چسب کاشی ساروج یکی از مواد مهم و اساسی در صنعت ساختمان است و این برند یکی از برندهای معروف چسب کاشی ایرانی می باشد و در مدلها و انواع مختلف تولید و ارائه می شود. اما در بازار ایران انواع ساروج وجود دارد که با پسوند و پیشوند مختلف نامگذاری شده است.

قیمت چسب کاشی ساروج

اما در این مجموعه  چسب کاشی ساروج شیمی ری با قیمت خوب به فروش می رسد که از کیفیت خوبی برخوردار است و سابقه طولانی در تولید و فروش چسب دارد. از این چسب برای نصب کاشی دیوار و سرامیک کف می توانید بهره ببرید. اما قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج بسیار ارزان است که می توانید آنلاین خرید کنید و معمولا خرید اینتر نتی از این مجموعه به صورت عمده انجام می شود.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری ساروج

 

12.5

 

32000

 

چسب پودری ساروج

 

20

 

30000

چسب مورد نظر از درصد بالای رزین درست شده است و توسط این شرکت در بسته بندی 12.5 کیلوگرم و متنوع ارائه می گردد و همچنین چسب های پودری از بهترین تیپ سیمان ساخته شده که کاملا ضد آب و مقاوم در برابر رطوبت می باشد و برای نمای ساختمان می توانید از آن بیشترین استفاده را داشته باشید.

فروش چسب آب بندی استخر زیر قیمت بازار

آیا می دانید برای آب گریز کردن استخر از چه استفاده کنید؟ آیا می دانید چگونه باید از چسب آب بندی بهره ببرید. در تهران و شهرستانها انواع چسب  تولید می شود که برای مقاطع مختلف قابل استفاده است. می توانید از این ماده برای عایق و ایزوگام کردن استخر و یا محیط داخل ساختمان که با آب در ارتباط است استفاده نمایید.

چسب کاشی استخری آب گریز

فروش چسب آب بندی استخر در تهران و اصفهان از این مجموعه انجام می شود و انواع محصولات در اختیار شما برای عایق کاری ساختمان قابل استفاده است و شما می توانید از این محصول برای آب بندی استخر کاشی کاری شده استفاده مفید داشته باشید.

این ماده از رزین آب بندی درست شده است و رقیق و بیرنگ می باشد و می توانید به راحتی برای آب گریز کردن استخر از آن استفاده نمایید که قیمت گرانی دارد اما کارایی زیادی داشته و کار با آن بسیار راحت می باشد.

[toggle title=”روش استفاده از چسبهای آب بندی به این صورت است:” state=”open”] 1: می توانید از این ماده در داخل ملات استفاده نمایید و کاشی و سرامیک را در استخر نصب کنید 2: به صورت تک جزئی و با استفاده از قلمو روی سطح مورد نظر دو یا سه بار بمالید[/toggle]

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]معمولا بسته بندی این ماده به صورت 4 و 20 لیتری می باشد[/box]

معایب چسب کاشی را میدانید؟

چسب کاشی بیشتر از معایب محاسن زیادی دارد و معایب کمتری به این ماده می توان اختصاص داد که نصب و استاد کار برای نصب کاشی با چسب باید حرفه ای باشد و راه و رسم استفاده از چسب را بداند که دارای فوت هایی است که نصابان حرفه ای با آن آشنایی دارند و بسیار از آن ها با هر نوع چسبی نمی توانند کار کنند.

انتخاب نوع برند مناسب در این نوع ماده کمی سخت است و معمولا افراد به نصابان اعتماد می کنند و آنها بر اساس سلیقه و نوع توانایی خود برند مورد نظرشان را توصیه می کنند که بسیار وقتها درست نیست.

بهترین چسب کاشی دیوار را از کجا بخریم؟

برای نصب کاشی دیوار می دانید از چه ماده ای استفاده کنید؟ معمولا برای نصب کاشی دیوار از چسب های خمیری استفاده می شود که این محصول در بسته بندی  12 کیلویی تولید می شود و سابقه خرید و فروش این نوع بسته بندی میان مغازه داران بسیار زیادی است البته بسته بندی های دیگر هم وجود دارد که معمولا 1 کیلویی را ابزار فروشان تهیه میکنند و 12 کیلویی را مغازه دارن کاشی و سرامیک خرید می نمایند.

[tie_slideshow]

[tie_slide] [/tie_slide]

[tie_slide] [/tie_slide]

[tie_slide]  [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

در هر صورت بهترین چسب کاشی دیوار را می توانید از فروشگاه فروش چسب  و با قیمت ایده آل تهیه کنید. این چسب به صورت آماده تهیه می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد البته باید بدانید که باید از این ماده در داخل ساختمان استفاده نمایید و برای بیرون ساختمان مناسب نیست.

برای بیرون ساختمان بهتر است از این چسب  که مناسب برای هر نوع محیطی است استفاده کنید که معمولا در بسته بندی 20 کیلویی تولید و از بیس سیمان درست شده است از این رو ضد آب میباشد و در برابر هر نوع آب و هوایی حتی در شمال کشور قابل استفاده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ