بهترین مارک چسب کاشی | بهترین چسب کاشی ضد آب

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

بهترین مارک چسب کاشی ضد آب کدام است؟ آیا می توان این چسب ها را به صورت پودری و خمیری تهیه نمود؟ آیا می توان سایت های اینترنتی را برای خرید چسب کاشی مورد اعتماد دانست؟

کاشی یکی از تولیداتی ست که در ایران با توجه ویژه همراه بوده و از گذشته های دور مورد استفاده در بناهای مختلف بوده است. امروزه نیز مدل های مدرن کاشی تولید شده که در معماری های امروزی نیز نقش خوبی را ایفا می کنند. بیشترین تاثیر کاشی در زیبایی بخش های مختلف ساختمان زمانی ست که در بهترین شرایط اجرا شوند. به همین دلیل امروزه برای نصب و اجرای آن از ایده های نوین بهره گرفته خواهد شد.

از مهمترین دلایلی که امروزه کاشی با زیباترین شکل در بخش های مختلف ساختمان اجرا شده، بهره گیری از چسب های شیمی مخصوص بوده که توسط کارخانه های تخصصی تولید می شوند.

بیشتر بدانید:

بر روی آیا چسب کاشی و سرامیک ضد آب است؟ کلیک بفرمایید.

لیست قیمت چسب کاشی درجه یک

تولید چسب کاشی با مواد درجه یک از اهدافی ست که در شرکت های داخلی و خارجی دنبال می شود. زیرا این چسب ها زمانی می توانند تاثیر مورد نظر را داشته که از مواد خوب و درجه یک بهره گیرند.

برای دریافت لیست قیمت کلیک بفرمایید.

چسب کاشی خمیری و پودری دو نوع کلی ست که در ایران توسط نمایندگی های رسمی و تخصصی معرفی و عرضه می شوند. این چسب ها وقتی توسط عرضه کننده ها با لیست قیمت راهی بازار شده، متقاضیان زیادی برای تهیه آنها اقدام خواهند کرد.

معمولا برای اعلام لیست قیمت چسب کاشی مجموعه های مختلف از روش های زیر کمک می گیرند:

 • سایت های اینترنتی
 • نمایندگی های رسمی
 • فروشگاه های فعال در شهرهای مختلف

مسلما خریداران سفارشات خود را از سریع ترین راه ها مشخص نموده و همواره با مجموعه های تخصصی و بزرگ ارتباط می گیرند.

روش درست نصب سرامیک کف با چسب این گونه است؟

آیا می دانید چگونه چسب سرامیک را برای نصب سرامیک استفاده نمایید؟ روش های زیادی در این زمینه است اما باید بدانید که شما می توانید از چسب سرامیک پودری برای نصب هر نوع سرامیک بهره ببرید.

خوشبختانه در ایران چسب های خوبی تولید می شود و شما می توانید انواع چسب های ساختمانی را از شرکتهای اینترنتی و مطمئن تهیه بفرمایید.

قیمت چسب پودری سرامیک کف و دیوار

چسب پودری سرامیک یکی دیگر از تولیداتی ست که به صورت مستقیم توسط شرکت های عرضه کننده راهی بازارهای مختلف می شوند. این نوع چسب از نظر مقاومت و آب بندی شرایط خوبی را فراهم نموده و می توان در انواع سرامیک کف و دیوار از آنها بهره گرفت.

با توجه به اینکه قیمت چسب سرامیک از نوع پودری و خمیری متفاوت است، افراد مختلف سفارشات خود را معین نموده و همواره بهترین ها را تهیه خواهند کرد. در این میان محصول شرکت های خوب ایرانی مانند ساروج نیز مد نظر بسیاری از خریداران قرار می گیرند. به طوری که در شهرهای مختلف برای تهیه آنها به نمایندگی رسمی این مجموعه مراجعه می شود.

خرید بهترین مارک چسب کاشی و سرامیک

اینکه برای خرید انواع چسب کاشی و سرامیک از سراسر ایران اقدام شود، موضوعی مهم بوده و همواره عرضه کننده ها به این موضوع توجه دارند. به این ترتیب بهترین مارک ها را مد نظر خود قرار داده و استعلام قیمت آنها را می گیرند.

در شهرهای بزرگ ایران مانند اصفهان، تهران و شیراز برای خرید بهترین مارک چسب های شیمی ساختمان از شرکت های تخصصی کمک گرفته شده که در این راستا عملکرد خوبی از خود نشان می دهند. یکی از بهترین مارک چسب کاشی و سرامیک هنکل است که پیشینه قدیمی در ایران دارد و از بهترین تکنولوژی در ساختار این چسب استفاده می شود.

 قیمت بهترین چسب کاشی ضد آب

بهترین چسب کاشی ضد آب دارای خصوصیاتی است که در انتخاب چسب خوب موثر است. از این رو اگر به دنبال چسب مرغوب هستید می توانید به راحتی قیمت بهترین چسب کاشی را از این مجموعه دریافت نمایید.

مزیتهای بهترین چسب کاشی عبارت است از:

 1. چسبندگی بالا دارد
 2. طول عمر زیادی دارد
 3. قیمت مناسب و رو به بالا دارد
 4. از بهترین مواد اولیه در ساختار آن استفاده شده است
 5. دارای استاندارد می باشد
 6. ضد آب است
 7. در برابر ضربه و تنش مقاومت زیادی دارد و…
 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب کاشی پودری نرمال

 

25

 

72000

 

چسب کاشی پودری پرسلانی

 

25

 

105000

زمان خشک شدن چسب کاشی را می دانید؟

چسب کاشی از محصولاتی است که امروزه پر کاربرد بوده چون استفاده آسان و راحتی نسبت به مواد سنتی داردو و شما به راحتی می توانید این ماده را در زمان کوتاه تهیه و فضای بزرگی را اجرا بفرمایید.

از این رو یکی از ویژگی های چسب کاشی سرامیک این است که سریع خشک می شود. زمان مورد نیاز برای خشک شدن این ماده به این صورت است:

 • برای خشک شدن چسب خمیری 48 ساعت زمان نیاز است
 • برای خشک شدن چسب پودری 24 ساعت کفایت می کند

بهترین مارک چسب سرامیک در فروشگاه

چسب سرامیک از موادی است که توصیه می شود از نوع پودری استفاده شود زیرا از بیس سیمان می باشد و مقاومت زیادی در برابر خمش و تنش ساختمان دارد. از این رو شما می توانید بهترین مارک چسب سرامیک را از دکاردن زیر قیمت بازار تهیه بفرمایید.

آیا می دانید بهترین مارک چسب سرامیک چیست؟ و چه ویژگی دارد؟ شرکتهای ایرانی از مواد منحصر به فرد در ساختار این ماده استفاده می کنند و کیفیت بسیار بالایی دارد. برندهای مطرح در بازار عبارت است از:

 • چسب هنکل
 • چسب شیمی
 • چسب آریا
 • چسب پومکس
 • چسب ویترا
 • چسب یوروفیکس و …

قیمت چسب کاشی پودری درجه یک

توصیه ما این است از چسب کاشی پودری برای نصب هم کاشی و هم سرامیک استفاده نمایید. زیرا قیمت چسب کاشی پودری بسیار خوب  می باشد و مزیتهای زیادی دارد که در این مقاله به آن اشاره می گردد:

 • ارزانتر از چسب خمیری است
 • در بسته بندی با اوزان بالا عرضه می شود
 • با آب ترکیب و مقدار آن بیشتر می گردد
 • به صرفه و ضد آب می باشد
 • از ساختار سیمان در تولید چسب پودری استفاده شده است
 • ضد آب و گیرش بالایی دارد
 • زمان کمتری برای خشک شدن نیاز دارد
 • در فضای بیرونی قابل استفاده است
 • می توانید در نما و یا ارتفاعات بالا از آن استفاده کنید

قیمت چسب کاشی 12 کیلویی پومکس

چسب خمیری معمولا در وزن  12 کیلویی تولید می شود و از این ماده بیشتر در فضای داخلی و برای نصب کاشی و یا سنگ آنتیک روی دیوار استفاده می گردد. چون چسب خمیری آماده به مصرف است کمی گران بوده و تقاضای بیشتری دارد.

پومکس یکی از تولید کنندگان چسب در ایران است و این ماده را در وزن 12.5 کیلو گرم تولید و عرضه می نماید که گیرش و چسبندگی بالایی در برابر رطوبت دارد.
 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب کاشی خمیری

 

12.5

 

69500

باید بدانید قیمت چسب کاشی 12 کیلویی بسیار مناسب است و در صورت خرید عمده درصد از این قیمت به مشتری تخفیف داده می شود. از این رو می توانید انواع چسب خمیری کاشی دیوار را از این مجموعه تهیه بفرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ