قیمت چسب کاشی پرسلان 20 کیلوگرم

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

قیمت چسب کاشی پرسلان در بسته بندی 20 و 25 کیلویی در تهران تولید و عرضه می شود که می توانید این محصول را ارزان و مرغوب خرید کنید.

در ایران بهترین محصولات ساختمانی توسط شرکتهای معتبر ایرانی تولید می شود و که هر یک دارای قیمت و کیفیت متفاوت و خوبی هستند از این رو می توانید هر نوع چسبی را با بالاترین درجه کیفی برای نصب سرامیک و یا هر نوع پرسلان استفاده نمایید.

قیمت چسب کاشی پرسلان را می دانید؟

چسب مناسب برای کاشی و سرامیک پرسلان را می دانید؟ آیا می دانید می توانید انواع چسب را از مراکز معتبر در تهران خرید کنید؟ چسب پرسلان یکی از محصولات پر فروش و مورد نیاز در صنعت ساختمان است که می توانید از آن استفاده خوبی داشته باشید.

قیمت چسب کاشی پودری پرسلان مناسب و سرامیک پرسلان از دسته سرامیک هایی است که در ابعاد بزرگ درست می شود و از ساختار متفاوتی برخوردار می باشد و شما می توانید این محصول را با نرخ مناسب از این مرکز تهیه بفرمایید.

مشخصات چسب پرسلانی

 • پودری است
 • در دو رنگ سفید و سیاه است
 • در بسته بندی 20 و 25 تولید می شود
 • نیروی کششی بالایی دارد

مزیت چسب پودری پرسلانی

 • مناسب محیط بیرونی است
 • نیروی کششی بالایی دارد
 • بار سازه کم می کند
 • قدرت چسبندگی بالا دارد
 • قدرت جذب آب در پرسلان کم و چسب مناسب است
 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پرسلان آکام گستر

 

20

 

198000

 

چسب پرسلان پومکس

 

20

 

250000

 

چسب ساروج

 

20

 

140000

 

چسب  تاشنیس

 

20

 

65000

قیمت چسب کاشی پرسلانی مرغوبفروش چسب پودری پرسلان شیمی ساختمان

یکی از برندهای معروف شیمی ساختمان است که کیفیت فوق العاده خوبی دارد و قیمت مناسبی این ماده دارا است. شما می توانید به راحتی از این چسب برای نصب پرسلان استفاده نمایید و مناسب ترین چسب برای انجام این کار چسب پودری است که کیفیت فوق العاده خوبی دارد.

می توانید از چسبهای پودری برای نصب هر نوع سرامیکی استفاده نمایید و باید بدانید که فروش منحصر و ویژه ای این چسب دارد و در تهران با کیفیت مختلف تولید می شود و شرکتهای زیادی در این زمینه فعالیت دارند. می توانید از این مرکز چسب پودری پرسلان شیمی ساختمان را مناسب خرید کنید که قیمت چسب پودری کاشی پرسلان شیمی ساختمان بسیار ایده آل  و مرغوب است.

مزایای استفاده از انواع چسب کاشی و سرامیک بدانید؟

با پیشرفت روز افزون علم و فن آوری در صنعت ساختمان موادهای جدید جایگزین مواد قدیمی شده است که چه قدر هم از کیفیت و قدرت خوبی برخورداند و کار بشر را آسان نموده اند. چسب کاشی هم یکی از این مواد است که می توانید به راحتی از آن استفاده نمایید.

 1. قدرت چسبندگی و استقامت بالا
 2. ماندگاری زیاد مواد سالهای زیاد
 3. توانایی استفاده در تمامی محیط ها
 4. بالا بودن کیفیت کار و تمیزی خوب اجرا
 5. سرعت بالا در نصب کاشی و سرامیک
 6. قابل استفاده بر روی کاشی یا سرامیک قدیمی

لیست قیمت چسب بتن را از ما دریافت کنید

یکی از موادی که بسیار در کنار مواد پودری و یا ملات استفاده می شود چسب بتن است که این ماده دارای مواد منحصر و ویژه ای است که در تهران و مراکز مختلف تولید می شود از این رو می توانید این چسب را با بهترین ویژگی از این مرکز خرید کنید.

باید بدانید که این چسب به صورت مایع و سفید رنگ می باشد و در بسته بندی های  مختلف تولید و عرضه می شود که بیشترین استفاده در بسته بندی 4 لیتری است و برندهای مختلفی از جمله یکتا شیمی، پومکس، ساروج و… این نوع را تولید می نمایند.

آیا میزان استفاده از چسب مکمل را می دانید؟می توانید برای هر 60 کیلو چسب یک گالن 4 لیتری از چسب بتن مایع استفاده نمایید

لیست قیمت چسب بتن ارزان

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب مایع ساروج

 

4

 

78000

 

چسب مایع پومکس

 

8

 

680000

 

چسب مایع لیموفیکس

 

8

 

780000

 

چسب مایع تاشنیس

 

4

 

140000

قیمت چسب بتن sa12 چقدر است؟

شیمی ساختمان انواع چسب را تولید می کند و شما می توانید از نماینده شیمی ساختمان انواع محصولات ساختمانی را خرید کنید و باید بدانید چسب بتن شیمی بسیار مرغوب و درجه یک است.

قیمت چسب بتن sa12 کمی گران است و در بسته بندی 8 لیتری بیشترین فروش را دارد و به صرفه برای خریدران می باشد از این رو می توانید این چسب را از این شرکت خرید نمایید.

پخش چسب کاشی هنکل درجه یک

هنکل از برندهای معروف و مرغوب در ساخت و ساز است و می توانید این ماده را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری نمایید از این رو توصیه ما خرید بهترین چسب کاشی پرسلانی و غیر از این نمایندگی است.

می توانید بهترین ها را از ما تهیه کنید و باید بدانید که چسب کاشی هنکل از چسب های درجه یک و مناسبی است که در سراسر ایران پخش و عرضه می شود و از نوع پودری بیشترین استفاده را می شود و در بسته های 20 کیلویی تولید و عرضه می گردد.

چسب پرسلان چیست؟

آیا می دانید چسب پرسلان چیست؟ چه کاربردی دارد و چرا باید استفاده شود؟ چسب پرسلان از مواد مخصوص برای نصب سرامیک پرسلان درست شده است چون سرامیک های بزرگی هستند از این رو بهتر است از چسب استفاده شود.

از طرفی مقدار جذب آب در این مدل سرامیک پایین بوده و بهترین انتخاب چسب پودری است که به صرفه بوده و ساختار خوبی دارد و از مواد سیمانی در ترکیباتش استفاده شده که خاصیت ضد آبی دارد. شما می توانید از چسب پرسلان برای سرامیک های پرسلانی و اسلب استفاده نمایید.

آیا بهترین مارک چسب سرامیک را می شناسید؟

چسب های زیادی وجود دارد و چسب کاشی سرامیک مرغوب و درجه یک را می توانید در بازار تهران تهیه کنید و باید بدانید که مارکهای زیادی در تهران وجود دارد و شما می توانید بهترین مارک چسب سرامیک را از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

بهترین مارکها عبارتند از:

 • چسب هنکل
 • چسب ساروج
 • چسب شیمی
 • چسب پومکس
 • چسب آریا
 • چسب لیموفیکس
 • چسب یوروفیکس

چسب های ساختمانی زیادی در ایران تولید می شود که از مواد اولیه خوبی درست شده اند و مناسب برای ساخت و ساز می باشد و می توانید از آنها بیشترین بهره را ببرید.

بهترین مارک چسب سرامیکتولید چسب کاشی ضد آب مرغوب

از جمله چسبهای پر فروش و مورد نیاز چسب کاشی ضد آب است که می توانید از آن برای ساخت و ساز استفاده نمایید و در تهران این ماده با بهترین کیفیت تولید می شود. آیا روش استفاده از آن را می دانید؟ می توانید از چسب کاشی برای نصب هر نوع سرامیک در محیط مرطوب و پر تردد از نظر رطوبت استفاده نمایید.

تولید این چسب با بهترین نرخ در کشور انجام می شود و شما می توانید با تهیه این ماده برای نصب پرسلان و یا سنگ و آجر بهره ببرید. تولید کنندگان زیادی در این زمینه فعالیت دارند و هر نوع موادی را ساخته و با بهترین درجه کیفی در اختیار شما قرار می دهند. از این رو برای خرید بهترین ها با ما در تماس باشید. بهترین چسب کاشی را می توانید از مراکز تولید در تهران تهیه کنید و قیمت چسب سرامیک و قیمت چسب موزاییک بسیار عالی و ارزان در اختیار شما قرار میگیرد.

بهترین چسب سرامیک پرسلان پومکس

بهترین چسب سرامیک پرسلان را می توانید از شرکت ما تهیه کنید و از این ماده برای چسباندن هر نوع سرامیک می توانید استفاده نمایید و بهتر است بدانید که چسب سرامیک پرسلانی کیفیت خوبی دارد و برای نصب هر نوع سرامیک در ابعاد بزرگ کارایی دارد. قیمت چسب کاشی پرسلان شاید کمی گران باشد اما بسیار مناسب برای ساخت و ساز امروز می باشد.

می توانید از چسب های ساختمانی برای استفاده در محیط مرطوب و مرتفع و با هر نوع آب و هوایی استفاده مفیدی داشته باشید. چسب سرامیک پرسلان را از ما با قیمت عالی و کیفیت خوب تهیه نمایید. پومکس تولید کننده بهترین چسب سرامیک می باشد و با قیمت عالی عرضه می شود.

تفاوت چسب کاشی پودری و خمیری چیست؟

چسب پودری و خمیری تفاوت هایی دارد و قابل استفاده در صنعت ساختمان و نصب هر نوع کاشی و سرامیک می باشد:

چسب پودری

 • بر پایه سیمان است
 • محدودیت استفاده ندارد
 • به صرفه است
 • نیمه آماده است
 • باید با آب ترکیب شود
 • ضد آب است

چسب خمیری

 • آماده تولید می شود
 • بر پایه رزین است
 • محدودیت استفاده دارد
 • برای کاشی دیوار و سنگ آنتیک مناسب است

تفاوت چسب کاشی پودری و خمیری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ