قیمت چسب سنگ | پخش و فروش چسب خمیری آنتیک

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

قیمت چسب سنگ بسیار ارزان است و می توانید از چسب کاشی خمیری برای چسباندن سنگ آنتیک در داخل ساختمان استفاده بفرمایید و پخش و فروش انواع چسب خمیری در این مجموعه به صورت عمده و آنلاین انجام می شود.

تولید بهترین چسب سنگ در داخل اجام می شود و تولید کنندگان موفق به ساخت یهترین محصولات ساختمانی هستند و در این زمبنه فعالیت گشترده ای دارند و توانسته اند در زمان کوتاه بهترین محصولات را تولید و عرضه نمایند.

قیمت چسب سنگ آنتیک

برای چسباندن سنگ باید از چسب مرغوب و برند ایده آل استفاده بفرمایید. اما یکی از بهترین برندهایی که چسب خمیری درجه یک را تولید می کند آترا شیمی است که تولید کننده بهترین چسب سنگ است و در زمان کوتاه می توانید به صورت آنلاین و عمده انواع چسب کاشی و سرامیک را از این محموعه خرید کنید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری ساروج

 

12.5 کیلوگرم

 

130000

برای چسباندن سنگ باید از چسب خمیری استفاده کنید که درصد رزین در این ماده بالا است تا بدین وسیله بهتر سنگ آنتیک را در جای خود نگه دارد. از سنگ آنتیک در دیزاین داخلی استفاده می شود و با رزین براق کننده هم تزئین می گردد که قیمت چسب سنگ ضد آب را از ما استعلام کنید.

پخش چسب سنگ

پخش چسب کاشی خمیری از کارخانه

چسب کاشی خمیری استفاده زیادی در صنعت ساختمان سازی دارد و این چسب معمولا در بسته بندی 12.5 کیلوگرم تولید می شود. مشتریان به صورت عمده می توانند چسب کاشی را از کارخانه و بدون واسطه دریافت نمایند.

تولید کنندگان زیادی در صنعت مواد شیمیایی فعالیت دارند که بهترین چسب های ساختمانی را تولید می کنند. از این رو می توانید انواع چسب ضد آب خمیری را از برند معروف  آنلاین و بدون واسطه ارزانتر از مراکز دیگر تهیه کنید.

فروش و پخش انواع چسب سرامیک کف در تهران

چسب سرامیک استفاده زیادی دارد و از آن می توان برای چسباندن کاشی دیوار و سرامیک کف استفاده کرد. آیا می دانید بهترین چسب سرامیک چیست؟ چه برند هایی در این زمینه کار می کنند؟

 1. چسب سرامیک کف تک جزئی
 2. چسب سرامیک کف دو جزئی

این دو چسب در ایران تولید می شود و نوع دو ارزانتر است و باید به همراه آن از چسب بتن استفاده شود و این ماده با کیفیت بسیار خوبی در ایران تولید می شود و قابل استفاده برای هر نوع سرامیک پرسلان است. و نوع اول کمی گران است زیرا در داخل آن از چسب بتن پودری استفاده شده است. می توانید انواع چسب پودری را در دو رنگ سفید و سیاه تهیه کنید.

فروش چسب پودری ساروج

صادرات چسب سرامیک کف

چسب خوب باید مقاومت زیادی در طول زمان داشته باشد و این نشانه مرغوب بودن است و برندهای مطرح شامل: هنکل،پومکس، ساروج، لیموفیکس، تاشنیس و… است. که می توانید انواع چسب را از این برندهای تهیه کنید و مطمئن و تضمین شده است.

آیا چسب کاشی پودری ضد آب است؟

جواب این سوال بله است زیرا در ساختار چسب پودری از سیمان و مواد دیگر استفاده شده است تا بدین وسیله بتوان برای مناطق مرطوب استفاده کرد. از این رو به راحتی می توانید از چسب پودری ضد آب برای استخر و نمای ساختمان استفاده کنید. کاربرد چسب پودری را می دانید؟

روی سطح گچی یا بتنی و سیمانی  حتی سرامیک رو سرامیک کارایی دارد. البته باری اینکه بتوانید در سطح گچی از این ماده استفاده کنید بهتر است عملیات پرایمر را اجرایی نمایید که عبارت است از:

روش پرایمر کردنباید به چسب بتن آب اضافه کنید تا رقیق شود و بعد با قلمو روی سطح گچی دو یا سه بار اجرا نمایید و بعد از خشک شده روی این سطح را با چسب کاشی و سرامیک را بچسبانید.

بهترین چسب کاشی و سرامیک ایرانی

شیمی ساختمان یکی از مارکهای معروف در ایران است اما از نظر قیمت گران می باشد و این شرکت تولید کننده انواع چسب کاشی و سرامیک با درجه کیفی متعادل است و می توانید از چسب های تولید این شرکت بیشترین استفاده را در صنعت داشته باشید.

 1. چسب خمیری
 2. چسب پودری
 3. چسب بتن

این سه محصول را تولید می کند که بیشترین استفاده را دارد و می توانید باری نصب کاشی دیوار از چسب خمیری و سرامیک کف از چسب پودری استفاده نمایید و چسب بتن بیشتر برای افزایش مقاومت ملات استفاده می گردد.

لیست قیمت چسب بتن

چسب بتن ساروج یکی از چسب های ساختمانی در تهران است که تولید کننده بهترین چسب در پایتخت می باشد و می توانید به راحتی انواع چسب ساختمانی را از این شرکت تهیه کنید که قیمتهای مناسبی را عرضه می کند.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب بتن مایع

 

4 لیتر

 

85000

نحوه استفاده از چسب بتن را می دانید؟

می توانید چسب بتن را در داخل ملات استفاده نمایید و معمولا به میزان 1  به 3 کاربرد دارد یعنی 3 پیمانه ملات به 1 پیمانه چسب بتن نیاز دارد. و بر این اساس می توانید این مواد را به همراه آب ترکیب و خمیر یکدستی را ایجاد کنید.

فروش چسب بتن

و توسط ابزار مناسب مثل کاردک چسب را روی سطح مناسب بمالید و کاشی یا  سنگ ها را نصب کنید. و اجازه بدهید تا 48 ساعت خشک شده و بندکشی نمایید. می توانید از چسب بندکشی در رنگ بندی متنوع برای پر کردن درزها استفاده کنید.

فروش چسب کاشی خمیری هنکل cm125

آیا می دانید چسب هنکل یکی از معروف ها در تهران است؟ آیا می دانید از چسب خمیری هنکل می توانید در فضای داخلی و محیط مرطوب استفاده کنید؟ شما می توانید انواع چسب کاشی خمیری هنکل را از ما درخواست کنید.

چسب خمیری cm125 هنکل یکی از بهترین ها در صنعت ساختمان است و برای نصب کاشی دیوار در داخل ساختمان و فضای مرطوب کاربرد دارد و ضد آب است. از این رو می توانید انواع چسب کاشی خارجی را از شرکت تهیه بفرمایید.

بهترین چسب کاشی خمیری پومکس از نمایندگی بخرید

پومکس تولید کننده انواع چسب ساختمان است و در این زمینه سابقه طولانی دارد و می توانید بهترین چسب کاشی را از این شرکت تهیه کنید و نمایندگی ها یکی از مراکز معتبر برای خرید چسب درجه یک می باشد.

می توانید چسب کاشی خمیری پومکس را در بسته بندی 12.5 کیلوگرم از این مرکز خرید کنید و مطمئن باشید از نظر کیفیت و قیمت بسیار به صرفه برای خریداران می باشد.

فروش چسب کاشی خمیری

بهترین مارک چسب بتن

بهترین مارک چسب بتن می دانید چیست؟ می دانید چسب بتن مایع چه مزیتی دارد؟ خرید چسب بتن را چگونه باید انجام داد؟ مارکهای زیادی در زمینه چسب وجود دارد که هر یک دارای بهترین کیفیت می باشند و می توانید از این مجموعه بهترین چسب را تهیه بفرمایید. چسب بتن یکتا شیمی و یا چسب بتن شیمی ساختمان از بهترین ها هستند.

چسب بتن باعث افزایش مقاومت ملات شده و انعطاف پذیری زیادی به ملات می دهد و باعث مقاومت چسب در برابر تنش می شود. می توانید به صورت عمده انواع چسب بتن را از شرکت خرید کنید. چسب بتن بسیار ماده خوبی برای افزایش مقاومت ملات است.

فروش چسب کاشی استخری

فروش چسب کاشی استخری آنلاین و عمده انجام می شود و می توانید چسب کاشی استخری را برای محیط مرطوب از جمله استخر استفاده کنید که مقاومت زیادی در برابر رطوبت بالا دارد.

مواد اولیه این چسب بر پایه سیمان است و سیمان آب گریز می باشد و استفاده از آن در چسب باعث مقاومت آن می شود. می توانید از چسب پودری برای محیط مرطوب استفاده کنید و برای افزایش مقاومت بسیار بالا چسب بتن را اختیاری استفاده کنید.

انواع چسب سنگ را ارزان بخرید

انواع چسب سنگ ارزان قیمت را مستقیم از کارخانه خرید کنید و باید بدانید که این چسب در دو نوع یا دو مدل قابل استفاده است که می توانید به راحتی انواع سنگ را با آن بچسبانید.

 • چسب خمیری
 • چسب پودری

می توانید برای داخل ساختمان از چسب خمیری استفاده کنید که بسیار مرسوم است و برای نصب سنگ در فضای بیرونی از چسب پودری بهره ببرید این دو چسب با قیمت مناسب تولید و در اختیار خریداران قرار می گیرد.

خرید از عمده فروشی چسب کاشی و سرامیک

می توانید از عمده فروشان چسب کاشی و سرامیک انواع محصولات ساختمانی را خرید کنید. باید بدانید که در این مراکز انواع چسب کاشی در قیمتهای مختلف و برندهای متنوع عرضه می شود.

از این رو می توانید از چسب های متنوعی که در ایران و توسط تولید کنندگان چسب کاشی و سرامیک ساخته می شود ساختمانهای زیبا و خوبی را طراحی و در اختیار مشتریان قرار بدهید. هدف ما عرضه بهترین چسب کاشی می باشد تا بدین وسیله ساختمانهای زیبا و محکمی ساخته و ارائه شود.

قیمت چسب سنگ ضد آب

یکی از محصولاتی بسیار مورد استقبال عوام قرار گرفته است چسب سنگ می باشد که در مدلهای مختلف پودری و خمیری تولید و عرضه می شود. از این رو می توانید هر نوع سنگ کوچک و یا بزرگ را با این ماده منحصر به فرد بچسبانید.

مشخصات چسب سنگ ضد آب

 1. پودری است
 2. ضد اب است
 3. در بسته بندی 20 و 25 تولید می شود
 4. از مواد نانو در ترکیباتش استفاده می شود
 5. نیروی کششی بالایی دارد

نگهداری چسب سنگ

این ماده را در بسته بندی اولیه و به دور از نور خورشید و رطوبت تا 12 ماه ماندگاری دارد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب سنگ پودری

 

20

 

148000

خوشبختانه در ایران انواع چسب سنگ تولید و عرضه می شود و یکی از محصولات پرفروش و مورد نیاز در این صنعت است از این رو توصیه می شود از چسبهای ساختمانی و درجه یک برای ساخت و ساز بهره ببرید. قیمت چسب سنگ ضد آب بسیار خوب است و با استقبال بی نظیر مردم مواجه شده است.

بهترین چسب کاشی خمیری ضد آب 12 کیلویی

چسب های خمیری زیادی وسط بهترین شرکتها تولید می شود و امروزه ایران در تولید چسب خمیری بسیار رشد کرده است این ماده کاربرد زیادی دارد البته جایگزین مناسبی برای مواد سنتی می باشد.

از این رو می توانید انواع چسب خمیری را با قیمتهای مناسب و کیفیت بی نظیر از شرکتهای سازنده تهیه بفرمایید. بهترین چسب کاشی خمیری ضد آب دارای ویژگی های منحصری است که عبارتند از:

 • استقامت بالایی دارد
 • از رزین درست شده باشد
 • ماندگاری زیادی در طول زمان داشته باشد
 • قیمت خوبی داشته باشد
 • دارای استاندارد باشد
 • سرعت اجرای بالایی این ماده دارد
 • کار با آن راحتتر از ملات است

بهترین چسب کاشی خمیری

لیست قیمت چسب سرامیک

امروزه استفاده از چسب سرامیک خوشبختانه بسیار خوب شده است و افراد زیادی برای تولید این ماده در کشور فعالیت می کنند و پروژهها برای ساخت و ساز به جای مواد سنتی بیشتر از این ماده بهره می برند از این رو می توان این ماده را با قیمتهای بسیار خوبی از شرکتهای سازنده ایرانی خرید کرد.

از این رو لیست قیمت چسب سرامیک را می توانید از این سایت دریافت کنید و استفاده بی نظیری از این ماده داشته باشید. تمام هدف ما عرضه بهترین مواد ایرانی و درجه یک می باشد.

قیمت چسب پودری سرامیک کف ساروج

چسب ساروج یکی از محصولاتی است که بسیار مورد استقبال عوام قرار گرفته است و شما می توانید از آن که مدلهای مختلفی تولید می کند استفاده نمایید. از این رو قیمت چسب پودری سرامیک کف بسیار ارزانتر از سیمان و ماسه برای شما محاسبه می شود و دردسر کمتری دارد. چسب پودری از بهترین محصولات ساختمان است.

می توانید از این ماده برای چسباندن هر نوع سرامیک بزرگ و کوچک بهره ببرید. برای همین توصیه می شود برای چسباندن سرامیک های بزرگ از این ماده استفاده نمایید تا کیفیت بالایی داشته باشد و دیرتر لق شده و ماندگار باشد. قیمت چسب پودری بسیار مناسب رای پروژههای بزرگ و سازندگان خواهد بود.

فروش چسب سنگ قوی اپوکسی

یکی از چسب هایی که بسیار مورد توجه است چسب اپوکسی می باشد و می توانید از این ماده برای چسباندن هر نوع سرامیک و اسلب در ابعاد بزرگ استفاده نمایید و همچنین از این ماده می توانید برای چسباندن سنگ و یا سرامیک بر روی فلز بهره ببرید. کیفیت چسب اپوکسی عالی است.

 

چسب سنگ اپوکسی بسیار مورد استفاده در صنعت ساختمان است و کارایی زیادی دارد و شما می توانید این ماده را در وزن 3 و 5 کیلویی از شرکت دکاردن تهیه بفرمایید. چسب سنگ قوی و مقاوم را می توانید برای هر نوع سنگ استفاده کنید و نگرانی از ریزش آن نداشته باشید.

لیست قیمت چسب کاشی

یکی از مواد بسیار مهم در صنعت ساختمان چسب کاشی است و لیست قیمت چسب کاشی بسیار مناسب و ارزنده در اختیار خریداران و مهندسین یا پیمانکاران قرار می گیرد. می توانید از این ماده بیشترین استفاده راداشته باشید.

چسبهای کاشی کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد . بسیار مورد توجه در چند سال اخیر بوده است که می توانید برای مرمت ساختمانها و بازسازی از آن بیشترین بهره را ببرید.

قیمت چسب کاشی استخری پودری

چسب کاشی استخری بسیار مورد استفاده برای فضاهای مرطوب و خیس می باشد و فضاهایی که بیشترین مواجه با آب را دارد بهتر است از چسب ضد آب بهره ببرید از این رو قیمت چسب کاشی استخری بسیار خوب بوده است و توصیه می شود از نوع پودری استفاده نمایید.

آیا می دانید چرا بهتر است از چسب پودری برای فضای مرطوب بهره ببرید؟ زیرا این ماده بر پایه سیمان است و استقامت زیادی در برابر رطوبت و تردد دارد و به همراه مواد جانبی که در ساختار آن استفاده شده است می توانید به خوبی و راحت از آن استفاده شایانی داشته باشید.معمولا چسب استخری در بسته بندی 20 و یا 25 کیلویی تولید می شود و در دو رنگ سفید و خاکستری مورد استقبال است ولی از رنگ سفید بیشتر استفاده می شود.

قیمت چسب کاشی استخری

قیمت خمیر درزگیری و بندکشی ضد آب در تهران

یکی از محصولات مورد نیاز برای بندکشی کاشی و یا آجر، چسب بندکشی است. شما می توانید بهترین چسب بندکشی را با قیمت مناسب برای درزگیری و پر کردن درزهای میان انواع کاشی سرامیک، سنگ، آجر استفاده کنید.

استفاده از این ماده توصیه می شود زیرا مزیتهای زیادی دارد و کاربرد آن در صنعت ساختمان بالا است. معمولا در بسته بندی 5 کیلویی تولید می شود و در اختیار خریداران در سطح کشور قرار می گرد. این ماده دارای مزیتهای زیر می باشد:

 1. به صرفه است
 2. ضد آب می باشد
 3. در برابر تنش و حرکتهای ساختمان مقاوم است
 4. استفاده آسان دارد
 5. در تنوع رنگی بالایی تولید می شود
 6. گیرش خوبی دارد

قیمت چسب سنگ نما در سایت

قیمت چسب سنگ نما بسیار مناسب است و توصیه می شود از چسب پودری برای نصب هر نوع سنگ و یا آجر برای نمای ساختمان استفاده نمایید. زیرا این ماده ضد آب است و چسبندگی فوق العاده بالایی دارد و امکان ریزش وجود ندارد.

از طرفی به صرفه بوده چون در اوزان 20 کیلویی تولید و با 4 تا 5 کیلو اب ترکیب و استفاده می شود فقط باید به خوبی ترکیب نمایید و بعد استفاده کنید و برای خرید با ما در تماس باشید. در این مرکز انواع چسب های ساختمانی با قیمت عالی تولید و عرضه می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ