چسب پودری سرامیک کف | قیمت انواع چسب سرامیک ایرانی

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

چسب پودری سرامیک کف برای نصب هر نوع سرامیک پرسلان قابل استفاده است. می توانید انواع چسب سرامیک پرسلان را از نمایندگی چسب کاشی خرید کنید. قیمت چسب های ساختمانی تواید شده ارزان و به صرفه می باشد.

در ایران بهترین تولید کنندگان چسب کاشی و سرامیک فعالیت می کنند که انواع چسب را با قیمت های منحصر و مواد اولیه عالی تولید و عرضه می نمایند از این رو می توانید هر نوع چسبی را از این شرکت ارزانتر از مراکز خرید تهیه بفرمایید و ساختمانهای مقاوم و زیبا را طراحی کنید.

آیا می دانید بهترین مارک چسب سرامیک چیست؟

مارکها و برندهای مختلف در ایران تولید می شود زیرا افراد زیادی در این زمینه فعالیت دارند و از این رو می توانید بهترین چسب های ساختمانی را در داخل کشور تهیه بفرمایید و ما می توانیم بهترین محصولات را در اختیار مشتریان بدون واسطه قرار بدهیم.

چسب پودری سرامیک کف

برندهای مختلف در تهران تولید می شود که بسیار از این مارکها گران هستند اما می توانید بیشترین و بهترین چسب را از این نمایندگی تهیه بفرمایید که بسیار از نظر کیفی مناسب هستند:

 1. چسب کاشی یکتا شیمی
 2. چسب کاشی هنکل
 3. چسب کاشی ساروج
 4. چسب کاشی شیمی ساختمان
 5. چسب کاشی پومکس

انواع چسب پودری سرامیک کف

انواع چسب پودری در ایران وجود دارد و این تنوع زیاد در چسب به دلیل وجود مواد اولیه مناسب و متعدد در ایران می باشد و خوشبختانه بهترین معادن و منابع در کشور وجود دارد و می توان از این معادن در ساخت چسب بهره برد.

 1. [highlight color=”yellow”]چسب پودری کاشی کف و دیوار [/highlight]
 2. [highlight color=”orange”]چسب پودری کاشی پرسلان[/highlight]
 3. [highlight color=”gray”]چسب پودری کاشی استخری[/highlight]

این چسب ها در داخل کشور توید می وشد وو برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک می توانید از این مدلها استفاده نمایید. برای نصب هر نوع پرسلان بهتر است از چسب مخصوص استفاده کنید و یا برای چسباندن کاشی و سرامیک در محیطهای مرطوب و پر تردد از نظر رطوبت بهتر می باشد از چسب پودری ضد آب استخری بهره ببرید. تمامی این چسب ها در بسته بندی 20 کیلویی و ارزان قیمت تولید می شود.

[tie_slideshow]

[tie_slide]چسب پودری سرامیک کف [/tie_slide]

[tie_slide] چسب خمیری[/tie_slide]

[tie_slide]چسب خمیری | محتوای شما [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

لیست قیمت چسب پودری سرامیک را می دانید؟

قیمت چسب سرامیک به آیتم های زیادی بستگی دارد اما مهمترین دلیل افزایش قیمت در نوع مواد اولیه استفاده شده و کیفیت چسب می باشد و هر چقدر چسب مرغوبتر باشد از نظر قیمت بالا خواهد بود و این دو آیتم رابطه مستقیم با هم دارند. از این رو می توانید چسب های سرامیک درجه یک را ارزان و با کیفیت از ما تهیه کنید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پودری کف و دیوار

 

20 کیلوگرم

 

35000

 

چسب پودری پرسلان

 

20 کیلو گرم

 

45000

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج

یکی از برندهای مطرح در بازار چسب ساروج قم است اما این چسب هم کمیاب است و از طرفی گران می باشد و همه خواهان آن نیستند. از این رو چسب ساروج شیمی ری را در اختیار مشتریان قرار می دهیم که بسیار مرغوب و درجه یک از نظر کیفیت است.

چسب پودری سرامیک کف

چسب کاشی ساروج را می توانید در بسته بندی 20 و 12.5 کیلوگرم در دو نوع چسب سرامیک پودری و چسب کاشی خمیری دیوار از این شرکت ارازن تهیه کنید و تمام تلاش ما عرضه بهترین محصولات برای مشتریان به صورت عمده است.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پودری کف و دیوار

 

20 کیلوگرم

 

35000

 

چسب خمیری

 

12.5 کیلو گرم

 

33000

انواع چسب پودری پومکس

شرکت پومکس عرضه کننده بهترین چسب کاشی در تهران است و می توانید انواع چسب را از این طریق برای نصب کاشی و سرامیک تهیه کنید.

 • چسب پودری نرمال پومکس
 • چسب پودری پرسلان پومکس
 • چسب پودری پرسلان پلاس پومکس

این سه مدل چسب تولید می کند که در بسته بندی 25 کیلویی عرضه می شود و قیمت این چسب ها بسیار مناسب برای خریداران داخلی و خارجی است و می توانید برای نصب هر نوع سرامیک و یا سنگ از این چسب استفاده بفرمایید. زیرا قدت و استقامت این چسب بالا است و دارای انعطاف پذیری زیادی در برابر رطوبت و نیروی خمشی می باشد.

چسب خمیری

چسب کاشی دو جزئی چیست و چه مزیتی دارد؟

چسب پودری در دو مدل تولید می شود که بیشتر از نوع چسب تک جزئی در تهران استفاده می شود و چسب ضعیف تر در شهرستان ها مورد پسند می باشد اما هر دو نوع چسب بر پایه سیمان است و بسیار مناسب برای نصب کاشی دیوار و سرامیک کف می باشد. می توانید ساختمان های خوبی را با استفاده از چسب پودری بسازید و محدودیتی استفاده در این چسب وجود ندارد.

 • چسب کاشی تک جزئی
 • چسب کاشی دو جزئی

در داخل چسب کاشی تک جزئی از چسب بتن پودری استفاده شده است که باعث افزایش مقاومت چسب و نیازی به افزودن چسب بتن استحکامی یا چسب بتن مایع نباشد. اما از این ماده در چسب دو جزئی استفاده نشده و باید در حین خرید به همراه آن چسب بتن تهیه کنید و استفاده نمایید که این چسب کمی ارزانتر از چسب تک جزئی می باشد.

چسب پودری سرامیک کف

پودربندکشی را آنلاین خرید کنید

چسب بندکشی می دانید چیست؟ چه کاربردی دارد؟ برای پر کردن درزهای میان کاشی و سرامیک باید از چسب بندکشی استفاده کنید که به شکل پودردرانواع رنگ بندی تولید می شود و مقاومت بالایی دارد که در بسته بندی 20/5/ 3.5 می توانید به صورت عمده از ما خرید کنید.

فروش چسب کاشی و سرامیک هنکل در تهران

می توانید چسب هنکل را با قیمت مناسب و ارزان از ما در تهران تهیه کنید. یکی از برندهای معروف می باشد که انواع چسب را تولید می نماید و برای نصب هر نوع کاشی و سارمیک کاربرد دارد. قیمت چسب خارجی کمی گران است اما از نظر کیفیت بسیار مورد پسند متقاضیان می باشد.

چسب پودری سرامیک کف

چسب هنکل آلمان cm 117را به صورت 20 کیلویی تولید می شود و در داخل آن ازالیاف برای افزایش مقاومت چسب استفاده شده است. تا بدین وسیله در برابر تغییرات آب و هوایی و تنش های ساختمانی انسجام چسب بیشتر باشد و طول عمر بالایی داشته باشد. چسب خمیری هنکل در بسته بندی 12 کیلویی و برای داخل ساختمان قابل استفاده است.

[box type=”warning” align=”aligncenter” class=”” width=””]توجه داشته باشید فروش انواع چسب های ساختمانی به صورت عمده و بالای 1 تن است.[/box]

پخش چسب سنگ آنتیک عمده

یکی از مصالح بسیار کاربردی در ساختمان سنگ می باشد. این ماده در انواع مختلف در ایران وجود دارد و مشتریان می توانند برای دکوراسیون داخلی از مدلهای مختلف سنگ استفاده نمایند. سنگ آنتیک بسیار مورد استفاده عموم است و باید با چسب چسبانده شود.

چسب خمیری سنگ آنتیک یکی از محصولات مورد توجه می باشد و می توانید برای چسباندن سنگ آنتیک از آن استفاده بفرمایید و در انتها با رزین براق کننده روی سطح سنگ را جلاء بدهید. برای چسباندن سنگ های بزرگتر در نمای ساختمان بهتر است از چسب پودری استفاده کنید.

 فروش چسب کاشی استخری آب گریز

می توانید برای عایق نمودن استخر و آب گریز کردن از چسب بتن آب بندی استفاده بفرمایید. این چسب بسیار مرغوب و مناسب برای فضاهای مرطوب است و بر پایه رزین می باشد که کمی گرانتر از چسب های دیگر می باشد ولی بدون دردسر و به راحتی می توانید محل مورد نظر را ایزوله کنید و مانه عفوذ آب در بخش های دیگر شوید. معمولا در بسته بندی 20/4 تولید می شود.

چسب پودری سرامیک کف

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ