صادرات چسب پودری | فروش بهترین چسب سرامیک کف و دیوار به عراق

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

صادرات چسب پودری در چند سال اخیر به کشورهای زیادی از ایران از جمله، عراق، ترکیه، امارات، روسیه، گرجستان و رومانی صورت گرفته است. و ایران تولید کننده بهترین چسب کاشی پودری کف و دیوار برای پروژههای عظیم بین المللی است.

ایران پتانسیل خوبی برای صادرات چسب به حوزه خلیج فارش و آسیا دارد. ما می توانیم انواع چسب های ساختمانی مورد نیاز در صنعت ساختمان را در اختیار مشتریان خارجی قرار بدهیم و بدین وسیله در رونق اقتصادی ایران سهیم باشیم. در زمینه صادرات کمتر تولید کنندگان فعالیت کرده اند و باید در این راستا دولت به تولید کنندگان کمک و حمایت نماید تا بتوانند محصولات خود ر ابه بیرون از مرزهای ایران معرفی کنند.

صادرات چسب پودری به عراق

یکی از محصولاتی که اخیرا به کشور عراق صادر می شود چسب سرامیک پودری مخصوص کف و دیوار است. این چسب با بهترین کیفیت در داخل ایران و توسط بهترین تولید کنندگان باهوش ایرانی ساخته و عرضه می گردد. از این رو به راحتی مشتریان عراقی می توانند بهترین چسب ساختمانی را از این شرکت با بهترین کیفیت تهیه کنند.

چسب سرامیک پرسلان

چسب پودری مزیتهای زیادی برای صادرات دارد که باعث شده این محصول طالب و خواهان زیادی برای صادرات داشته باشد. البته تولید کنندگان کم و بیش این محصول را به فروش می رسانند ولی می تواند نرخ فروش از قبل بهتر و بیشتر شود.

 1. ارزان است
 2. در وزن 20 کیلویی تولید می شود
 3. جایگزین سیمان در خارج از ایران است
 4. به صرفه است
 5. مناسب محیط زیست است
 6. کیفیت خوبی دارد و از سیمان درست شده است

انواع چسب پودی صادراتی را از ما بخواهید

ایران از مراکز مهم در خاورمیانه در تولید محصولات صنعتی و کشاورزی است زیرا بهترین منابع و معدن در ایران با وجود 4 فصل بودن موجود است. و ایران افراد باهوشی و زیرکی دارد که توانسته اند محصولات زیادی را تولید و در بازار های داخلی و حتی خارجی به فروش برسانند و هدف ما از این مقاله معرفی محصولات ایرانی و توانایی افراد ایرانی در تولید و عرضه هر نوع کالایی است.

 1. [highlight color=”yellow”]چسب پودری سفید ضد آب[/highlight]
 2. [highlight color=”black”]چسب پودری سیاه ضد آب[/highlight]

این دو چسب با بهترین کیفیت در داخل تولید می شود و در اختیار مشتریان صادراتی قرار می گیرد و وزن مورد نظر 20 کیلو است که می توانید با بهترین کیفیت چسب مورد نیاز خود را از ما به صورت عمده خرید کنید.

چسب بندکشی سرامیک

نحوه استفاده از چسب پودری چگونه است؟

چسب پودری سرامیک را می توانید با آب مخلوط و بعد استفاده کنید که به میزان 5 تا 6 لیتر آب نیاز است که با هم ترکیب شوند و بعد از 3 دقیقه ترکیب 5 دقیقه اجازه بدهید تا مواد استراحت کنند و بعد به مدت 3 دقیقه مواد را ترکیب کنید و بعد از 5 دقیقه قابل استفاده است. می توانید به چسب پودری به ازای هر 3 بسته 20 کیلویی یک گالن 4 لیتری چسب بتن استفاده نمایید.

صادرات چسب پودری

چسب کاشی و سرامیک پرسلان را از کجا می خرید؟

آیا می دانید بهترین چسب کاشی و سرامیک پرسلان چیست؟ آیا می دانید چسب پرسلان چه کیفیت دارد؟ چرا باید از چسب برای نصب پرسلان استفاده شود؟ چسب یکی از محصولات کاربردی برای نصب سرامیک های جدید است. قدرت جذب آب کمی دارند و باید با چسب پودری پرسلانی چسبانده شوند.

صادرات چسب پودری

کیفیت چسب پرسلان باید خوب باشد و معمولا درصد بالایی از سیمان و چسب بتن پودری در داخل این چسب استفاده می شود و تا بدین وسیله قدرت نگهداری بالایی داشته باشد. انواع چسب های ساختمان درجه یک در این مجموعه تولید می شود و شما می توانید بهترین چسب کاشی را از ما خرید کنید.

طریقه نصب سرامیک روی سرامیک را می دانید چگونه است؟

چسب سرامیک را می توانید به راحتی برای اجرایی نمودن این امر استفاده کنید و کاربرد چسب پودری برای چسباندن انواع سرامیک روی سطوح گچی، بتنی، سیمانی و سرامیک رو سرامیک است. می توانید از این چسب بیشترین بهره را ببرید و برای نصب کاشی دیوار هم استفاده کنید.

باید سطح سرامیک را زخمی کرده و تا 40 درصد لعاب بین سرامیک را بردارید و بعد با ابزار مناسب چسب را روی سطح بمالید و سرامیک جدید را نصب کنید. کار با چسب کاشی بسیار آسان است و در زمان کوتاه می توانید بیشترین فضا را کاشی کاری کنید.

فروش چسب کاشی خمیری درجه یک آترا شیمی

آترا شیمی یکی از چسب های صنعتی و مناسب برای ساخت و ساز است و می توانید از چسب کاشی خمیری آن برای نصب کاشی روی دیوار و سطوح گچی، بتنی و کاشی رو کاشی استفاده نمایید. کار با چسب آترا شیمی بسیار آسان است و کیفیت فوق العاده خوبی دارد.

چسب کاشی

به راحتی می توانید با چسب خمیری فضای زیادی را پوشش بدهید و سرعت اجرای خوبی را داشته باشید. این چسب در بسته بندی 12.5 کیلوگرم در تهران تولید و در اختیار مشتریان بین المللی قرار می گیرد.

چسب بتن مرغوب را از کجا بخرید؟

چسب بتن یکی از محصولات پر فروش می باشد و باید از این ماده برای افزایش مقاومت ملات یا چسب پودری سرامیک استفاده شود. خوشبختانه در ایران این ماده با بهترین قیمت و ارزان تولید می شود و در اختیار مشتریان داخلی و بیرونی قرار می گیرد. می توانید چسب بتن ما را از ما خرید کنید.

چسب بتن

چسب بتن استحکامی دارای کیفیت فوق العاده خوبی است و در انعطاف پذیری ملات نقش به سزایی دارد و می توانید چسب بتن را از نمایندگی ها و یا مراکز پخش چسب تهیه کنید.

پودر بندکشی آجر را در اصفهان خرید کنید

یکی از چسب های مورد نیاز در صنعت ساختمان چسب بندکشی است. این چسب در انواع مختلف تولید می شود و می توانید برای درزبندی کاشی و سرامیک یا آجر از آن بهره ببرید. خوشبختانه این چسب با نرخ عالی و کیفیت خوب در اصفهان تولید و در اختیار مشتریان در این شهر قرار می گیرد.

صادرات چسب پودری

می توانید چسب بندکشی را در اندازه های مختلف 20/5/3.5 کیلوگرم از نمایندگی چسب کاشی و سرامیک در اصفهان دریافت کنید و مطمئن باشید چسب های عرضه شده تضمینی و دارای بالاترین کیفیت برای سازندگان می باشد.

قیمت چسب سرامیک کف

چسب سرامیک کف دارای کیفیت بسیار خوبی است و می توانید از آن برای نصب هر نوع کاشی و سرامیک یا پرسلان استفاده بفرمایید. قیمت چسب سرامیک کف بسیار مناسب است و مزیت زیادی برای خریداران دارد.

این چسب به صرفه می باشد و از ساختار سیمان می باشد که می توانید به راحتی از ان استفاده کنید که ضد آب است. از این رو توصیه می شود برای خرید انواع چسب سرامیک با نمایندگی ارتباط داشته و بهترین محصولات را از ما خرید کنید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پودری

 

20 کیلوگرم

 

36000

قیمت چسب سنگ آنتیک

چسب سنگ آنتیک معمولا از نوع خمیری است و می توانید از ان استفاده مفیدی داشته باشید. در ایران انواع چسب کاشی خمیری تولید و عرضه می شود. می توانید از این چسب ها استفاده مناسب داشته باشید.

لیست قیمت چسب کاشی

از این رو قیمت چسب سنگ آنتیک بسیار ارزان است و کیفیت خوبی دارد. ما می توانیم بهترین چسب خمیری را در اختیار شما قرار بدهیم تا بتوانید برای نصب آجر و سنگ برای تزئین و دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. مهندسین و معماران می توانند برای داخل ساختمان از آن استفاده بهینه داشته باشند.

خرید چسب کاشی و سرامیک آنلاین

چسب کاشی را می توانید از مراکز مختلف در داخل شهر به صورت خرد تهیه کنید. اما باید بدانید که چسب های زیادی در کشور تولید می شود و بهترین چسب های تولیدی دارای کیفیت منحصر می باشد. که در مقابل رطوبت استقامت زیادی دارد و در برابر تنش ساختمان ریزش صورت نمی گیرد.

خرید چسب کاشی و سرامیک را می توانید از این مجموعه انجام دهید و بهترین چسب های تولید شده را در اختیار مجریان ساختمان و مهندسین قرار می دهیم. چسب پودری و چسب خمیری خوبی تولید می شود که مناسب در صنعت ساختمان است.

فروش انواع چسب بتن اینترنتی

چسب بتن را می توانید با بهترین قیمت و کیفیت از این مجموعه تهیه کنید. فروش انواع چسب بتن اینترنتی و عمده انجام می شود. مراکز مختلفی در تهیه و تولید این محصولات فعالیت دارند اما ما می توانیم بهترین چسب های کاشی و سرامیک را برای شما عرضه کنیم.

 1. چسب بتن مایع
 2. چسب بتن آب بندی
 3. چسب بتن پودری

چسب اول و دوم بیشتر برای مشتریان قابل استفاده است و می توانید انواع چسب را از این مرکز تهیه بفرمایید و بدانید که ما می توانید از چسب بتن برای افزایش مقاومت ملات و چسب پودری استفاده کنید. برای عایق کردن بهتر است از چسب آب بندی بهره ببرید که از رزین آب بندی درست شده است.

[tie_slideshow]

[tie_slide] چسب بتن استحکامی [/tie_slide]

[tie_slide]فروش چسب بتن آب بندی [/tie_slide]

[tie_slide] چسب بتن [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

چسب کاشی ضد آب درجه یک

چسب کاشی هایی که تولید می شود ضد آب هستند و می توانید به راحتی برای محیط های مرطوب استفاده بفرمایید. چسب کاشی ضد آب مرغوب و درجه یک را در اختیار شما قرار می دهیم و می توانید با آن استفاده خوبی داشته باشید.

چسب خمیری

از این رو توصیه می شود از چسب کاشی آترا شیمی استفاده نمایید که از بهترین تیپ سیمان درست شده است و گیرش خوبی دارد و در زمان کوتاه می توانید از آن استفاده مفیدی داشته باشید. این چسب برای محیط استخر، تراس، حیاط، سرویس بهداشتی و… مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ