قیمت چسب بتن مایع | بهترین مواد عایق بندی کف سرویس بهداشتی

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

قیمت چسب بتن مایع  و مواد عایق بندی کف سرویس بهداشتی توسط مراکز فروش معتبر اعلام می شوند. این مجموعه ها بهترین مارک های ایرانی و خارجی را اعلام داشته و در راستای فروش آنها در شهرهای مختلف کشور فعالیت دارند.

عایق بندی و جلوگیری از رطوبت از مهمترین موضوعاتی ست که در بناها و برخی از مکان ها مورد توجه است. به همین دلیل بهترین تدابیر برای این منظور مد نظر قرار گرفته و همواره روش های نوین و مهندس شده امروزه مورد استفاده است.

چسب ها و مواد عایق کاری از مهمترین تولیداتی هستند که در سالهای اخیر توسط شرکت ها و مجموعه های تخصصی ساخته شده و راهی بازار می شوند. این تولیدات بسیار استاندارد تولید شده و می توان شاهد استفاده بهتر از آنها بود. این چسب ها که بر پایه مطالعات و آزمایشات علمی تولید شده اند، بسیار استاندارد بوده و کارها به کمک آنها راحت تر انجام می شود.

قیمت روز چسب بتن مایع

چسب بتن که به صورت مایع، خمیری و پودری راهی بازار شده، بسیار کاربردی بوده و کارهای مختلف را به راحتی می توان به کمک آنها انجام داد. این تولیدات در شرکت های تخصصی و بزرگ با مواد اولیه خوب تولید شده اند، کاملا تخصصی بوده  و مصرف کننده ها می توانند برای استفاده آنها به راحتی اقدام کنند.

 

کالا

 

وزن

 

قیمت

 

چسب بتن پومکس

 

8

 

390000

قیمت روز انواع چسب بتن در بازار وقتی از مارک های مختلف تولید شده، متفاوت است. زیرا تولید کننده ها عملکرد متفاوتی در رابطه با آنها داشته و تولیدات خود را با مزیت های رقابتی ارائه می دهند.

از مهمترین مزیت های رقابتی موجود در چسب بتن عبارتند از:

 • کیفیت بالا
 • قدرت چسبندگی خوب
 • مقاومت
 • سرعت واکنش
 • نوع بسته بندی
 • تیپ چسب

مشخصه چسب بتن مایع

 • ضد آب است
 • مایع است
 • 8 و 4 لیتری دارد
 • نیروی کششی بالایی دارد
 • خاصیت الاستیکی دارد

قیمت چسب آب بندی سرویس بهداشتی

چسب آب بندی نیز از مهمترین چسب های شیمی بوده که به منظور استفاده در کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی کاربرد ویژه ای دارد. با توجه به اینکه در این مکان باید به صورت مداوم شستشو جهت رعایت بهداشت صورت گیرد، اگر کار آب بندی به درستی انجام نشود می تواند ساختمان را با مشکل رو به رو کند. به همین دلیل امروزه استفاده از چسب آب بندی کاشی و سرامیک نهایت استفاده شده تا خیال مصرف کننده ها از این موضوع راحت شود.

قیمت چسب آب بندی در بازار ایران از سوی شرکت های بزرگ اعلام شده و همواره بهترین مدل آنها از مارک های خوب و درجه یک به بازار عرضه می شوند.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب آب بندی( چسب عایق)

 

20+10

 

820000

قیمت و فروش چسب آب بندی استخر

استخر ها از جمله مکان هایی هستند که روزانه با حجم زیادی از رطوبت و آب سرو کار داشته و باید تحت بهترین شرایط آب بندی شوند. به همین دلیل امروزه از چسب آب بندی استخر نیز بهره گرفته شده و افراد زیادی آنها را بکار می گیرند.

در بازار ایران اعلام قیمت روز انواع چسب آب بندی و فروش به صورت مستقیم موضوعی مهم است. به همین دلیل شرکت هایی که این تولیدات را راهی بازار نموده و سفارشات عمده را در شهرهای مختلف ایران دریافت نموده و برای رفع آنها اقدام خواهند کرد.

قیمت نانو چسب بندکشی ارزان

یکی از محصولاتی که می توانید برای درزگیری از آن استفاده کنید چسب بندکشی است این ماده در تنوع رنگی بالا در تهران تولید می شود و برای درزگیری بهترین محصول شناخته شده است.

قیمت نانو چسب بندکشی مناسب است ولی باید بدانید که از آن می توانید برای هر نوع کاشی، سرامیک، آجر، سنگ، اسلب و… استفاده مفیدی داشته باشید. در شرکت دکاردن انواع پودر بندکشی درجه یک زیر قیمت بازار عرضه می شود.

انواع چسب بتن در بازار

انواع چسب بتن چیست؟ از کجا باید تهیه نمایید؟ چسب بتن تنوع زیادی دارد و برای بخش های مختلف ساختمان قابل استفاده است و شما می توانید به راحتی از این ماده برای افزایش مقاومت ملات و چسب پودری استفاده نمایید.

کیفیت چسب های بتن در بازار مختلف است و این ماده بسیار مورد استفاده عموم می باشد و شما می توانید از آن بهترین بهره را ببرید.

 1. چسب بتن استحکامی
 2. چسب بتن آب بندی

این دو ماده بر اساس نوع استفاده قابل استفاده می باشد و می توانید از چسب بتن استحکامی برای افزایش مقاومت ملات استفاده کنید و قیمت ارزانتر است و از چسب آب بندی برای آب گریز کردن سطوح مختلف آبی و استخری بهره ببرید.

لیست قیمت عایق رطوبتی نانو درجه یک

یکی از موادی است که برای آب بندی و عایق کاری محیط مرطوب مثل استخر، سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حیاط و… مورد استفاده عموم می باشد. لیست قیمت عایق رطوبتی نانو در این سایت عرضه شده است.

البته کمی چسب عایق گران است و این ماده به صورت دو جزئی تولید می گردد. که شامل 20 کیلو پودر به همراه 10 کیلو چسب بتن می باشد که باید باه هم به همراه آب ترکیب و استفاده شود. شرکتهای زیادی این محصول را تولید می کنند و شما می توانید از ما آنلاین تهیه بفرمایید.

قیمت مواد نانو آب بندی استخر

برای آب بندی استخر می توانید از مواد نانو و پلیمری استفاده کنید که این ماده دارای مقاومت زیادی در برابر رطوبت دارد و البته قیمت مواد نانو آب بندی کمی گران است زیرا از رزین ضد آب درست شده است که قیمت بالایی دارد.

از این محصول برای آب بندی استخر و سرویس بهداشتی می توانید بهره کافی را ببرید. دکاردن عرضه کننده انواع چسب عایق هنکل، پومکس و تیوا شیمی است. که گیرش و مقاومت بالا داشته و تضمین شده است.

قیمت چسب بتن ساروج مرغوب

یکی از برندهای معروف ساروج است که این شرکت انواع چسب را تولید می نماید. باید بدانید که قیمت چسب بتن ساروج در بازار کمی گران است شما می توانید از این ماده برای چسباندن کاشی و سرامیک و یا افزایش مقاومت ملات استفاده کنید.

چسب بتن دارای مشخصه زیر است که کارایی زیادی هم دارد:

 • مایع است
 • سفید رنگ می باشد
 • غلظت خوبی دارد
 • ضد آب است

خرید چسب آب بندی برای استخر

آیا می دانید از کجا خرید چسب آب بندی را انجام دهید؟ در بازار تهران که شامل خیابان شیراز و بنی هاشم است انواع چسب به فروش می رسد البته می توانید چسب آب بندی را از مراکز فروش اینترنتی و آنلاین هم تهیه کنید.

برای آب بند کردن استخر باید از چه ماده ای استفاده کرد؟ مسلما چسب آب بندی بهترین انتخاب است که به صورت مایع تولید می شود و غلظت بالایی دارد و می توانید با آن محیط را آب گریز کنید. این ماده مناسب برای استخر و سرویس بهداشتی است. که هم می توانید تکی بر روی سطح بمالید و یا در داخل ملات اضافه کنید.

قیمت چسب بتن مایع خوب

آیا می دانید می توانید از چسب بتن مایع استفاده خوبی داشته باشید؟ قیمت چسب بتن مایع را می توانید از مجموعه دریافت کنید. خوشبختانه در این مرکز انواع چسب بتن عرضه می شود که کاربرد خوبی داشته و مناسب برای تمامی مشتریان است.

هدف ما عرضه چسب بتن استحکامی است که برای تمامی مشتریان کاربرد دارد. از این ماه می توانید برای افزایش مقاومت ملات استفاده بفرمایید که در برابر رطوبت و تنش ساختمان ملات را مستحکم کرده و گیرش آن را افزایش می دهد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب بتن ساروج

 

4

 

65000

 

چسب بتن لیموفیکس

 

8

 

250000

طریقه استفاده از چسب بتن با روشی آسان

آیا می دانید چگونه از چسب بتن استفاده کنید؟ طریقه استفاده از چسب بتن در این سایت آموزش داده می شود. شما باید این ماده را که به ثورت مایع است تهیه بفرمایید. سپس داخل ملات و یا چسب پودری بیفزایید.

معمولا برای هر کیسه 20 کیلویی چسب پودری می توانید 1 لیتر چسب بتن استفاده کنید و باید خوب ترکیب کرده و زمان کوتاهی برای استراحت ملات بدهید. دوباره خوب ترکیب کرده و بعد استفاده کنید.

فروش انواع چسب بتن

انواع چسب بتن در تهران تولید می شود و شما می توانید از مدل های مختلف این ماده بیشترین استفاده را داشته باشید. ساخت و ساز در عصر حاضر بسیار آسان شده و مشتریان می توانند د زمان کوتاهی بهترین محصولات را تهیه کنند.

و از طرفی تولید این محصولات بسیار به روز است و کیفیت خوبی داشته و قابل استفاده در تمامی پروژهها و فضاها می باشد. فروش انواع چسب بتن از این مرکز انجام می شود که شامل:

 • چسب بتن استحکامی( چسب بتن مایع)
 • چسب بتن آب بندی
 • چسب بتن پودری

قیمت چسب بتن برای کاشت میلگرد در تهران

قیمت چسب بتن برای کاشت میلگرد را می توانید از تهران و شرکتهای معتبر تهیه بفرمایید. قیمت این ماده کمی گران است زیرا از چسب اپوکسی درست شده است و این ماده برای نصب فلز بر روی سنگ و یا مواد دیگر کاربرد دارد.

از این رو می توانید برای تهیه چسب بتن کاشت میلگرد این ماده را از این مرکز و مستقیم خرید بفرمایید. شرکتهای زیادی در این زمینه فعالند ولی کیفیت ها ممکن است متفاوت باشد.

نمایندگی چسب بتن ساروج در تهران

شما می توانید بهترین محصولات را از نمایندگی ها تهیه کنید از این رو نمایندگی چسب بتن ساروج در تهران عرضه کننده انواع چسب بتن می باشد.

شما می توانید این ماده را در زمان کوتاه و قیمت خوب از پایتخت تهیه بفرمایید که خدف ما عرضه بهترین محصولات ساختمانی در تهران است و به سراسر کشور عرضه می شود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ