خرید آنلاین چسب کاشی و سرامیک هنکل

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

خرید آنلاین چسب کاشی و سرامیک در برندهای مختلف در این مجموعه و از این سایت ارزان صورت می گیرد. می توانید قیمت چسب کاشی هنکل را از ما استعلام کنید.

تولید هر نوع چسب در ایران توسط بهترین تولید کنندگان انجام می شود و می توانید چسبهای ساختمانی را از مراکز معتبر و نمایندگی ها تهیه کنید و باید بدانید که چسب امروزه مصرف زیادی دارد و می توانید استفاده شایانی از آن داشته باشید.

خرید آنلاین چسب کاشی

یکی از مزیت های خرید اینترنتی این است که می توانید در این فضا بهترین شرکتهای را مستقیم و بدون واسطه گریدا کنید و ارتباط برقرار نمایید تا بدین وسیله چسبهای درخواستی خود را ارزان  و مرغوب تهیه بفرمایید.

از این راه می توانید خرید عمده چسب کاشی را داشته باشید و باید بدانید که یکی از بهترین ها چسب هنکل است که در تهران با قیمت مناسب و مقدار بالا در اختیار شما قرار می گیرد و والبته ارسال به شهرستانها مقدور است.

خرید چسب کاشی هنکل

هنکل از بهترین و بزرگترین برندهای موجود در زمینه چسب کاشی سرامیک است و توسط شرکت ایرانی و تحت لیسانس در ایران تولید و به فروش می رسد و انواع چسب را در اختیار خریداران قرار می دهد که عبارتند از:

  1. چسب پودری cm 117
  2. چسب خمیری cm125
  3. چسب بندکشی

می توانید از مواد بالا برای چسباندن هر نوع کاشی و سرامیک استفاده کنید و از این رو برای تهیه و خرید هر نوع محصول ساختمانی درجه یک می توانید با ما در تماس باشید.

قیمت چسب سنگ آنتیک

آیا می دانید چسب سنگ آنتیک چه بسته بندی دارد؟ آیا می دانید هر کیلو چسب کاشی برای چند مترنیاز استفاده می شود؟ برای چسباندن سنگهای کوچک و تزئینی می توانید از این ماده استفاده نمایید و توصیه می شود برای خرید و فروش هر نوع محصولی با کارشناس در ارتباط باشید.

قیمت چسب سنگ آنتیک بسیار مناسب می باشد و در دو نوع چسب خمیری و پودری قابل استفاده برای عموم است که معمولا از نوع خمیری برای چسباندن سنگ استفاده می شود چه بسا بهتر است برای محیط بیرون ساختمان از نوع چسبهای پودری استفاده کنید که مناسب و ارزنده برای خریداران است.

[toggle title=”میزان استفاده از چسب کاشی” state=”open”] برای هر متر مربع در صورت تراز بودن و صاف بودن سطح مورد نظر و بر اساس میزان قطر استفاده از چسب 5 کیلو نیاز است و اگر ضخامت استفاده از چسب زیادی شود این مقدار افزایش پیدا می کند.[/toggle]

خرید چسب کاشی ضد آب عمده

محصولات ساختمانی درست شده از چسب از موادی ساخته شده است که ضد آب است و کاربرد زیادی در صنعت ساختمان دارد و ممکن است شما بخواهید در محیطهای مرطوب از چسب استفاده کنید و خرید چسب کاشی ضد آب به شما پیشنهاد می شود که از این ماده بهره ببرید تا بدین وسیله بتوانید کاشی و سرامیک را در این فضاها استفاده کنید.

از این رو این ماده در بسته بندی های مختلف تولید می شود که به صورت 20 و 12 کیلویی است و بیشتر برای محیط مرطوب توصیه می شود از چسب سرامیک کف استفاده ششود که از نوع پودری و ضد آب و برگرفته از سیمان و مواد مختلف می باشد.

لیست قیمت چسب کاشی

یکی از دغدغه های مشتریان خرید چسب درجه یک و ارزان است البته باید بدانید که نمی توان ماده مرغوب را تهیه کرد و از طرفی قیمت ارزان ارائه نمود توصیه می شود که مشخص نمایید که هدف از استفاده از چسب چیست؟ تا بدین وسیله بتوانید کیفیت مورد نظر را بر اساس درخواست خود انتخاب و قیمت مشخص شود. البته شرکتهای تولیدی بر اساس سفارش مشتری چسب تولید و عرضه می کنند.

لیست قیمت چسب کاشی را می توانید از این سایت دریافت کنید البته قیمتهای ممکن است بر اساس تغییرات اقتصادی متغییر باشند. ولی هدف ما ارائه محصولات ارزان و مرغوب ره مشتریان می باشد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری هنکل

 

12

 

67000

 

چسب پودری BDB

 

25

 

50000

 

چسب بتن آترا شیمی

 

3

 

28000

 

چسب خمیری ساروج

 

12.5

 

32000

قیمت چسب کاشی شیمی ساختمان

یکی از مطرح ترین برندهای ساختمانی شیمی است که انواع محصولات ساختمانی را با قیمت مناسب تولید و عرضه می کند و شما می توانید با بهترین کیفیت این مواد را از این مجموعه تهیه کنید.

  1. چسب پودری bk1
  2. چسب bk2 شیمی ساختمان
  3. چسب پودری bk2f

این سه نوع چسب سرامیک بسیار مورد استفاده برای نصب هر نوع کاشی دیوار و سرامیک کف و حتی نمای بیرون ساختمان و محیط مرطوب و استخری است. می توانید از نوع سوم برای بیرون ساختمان هم استفاده کنید که گیرش و مقاومت فراوانی دارد. از این رو قیمت چسب کاشی شیمی را ارزان تهیه کنید.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب پودری bk1

 

20

 

36000

 

چسب bk2

 

20

 

75000

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج

ازچسبهایی که قدمت بسیار زیادی دارد و در ایران تولید می شود ساروج است و از برندهای مطرح می باشد و امروزه چسبهای مختلفی از این برند وجود دارد که تولید و عرضه می شود.

قیمت چسب کاشی و سرامیک ساروج بالا است و نمونه های مشابه و مرغوب تولید می شود که ارزان و درجه یک می باشد و می توانید از این نمونه های تولید استفاده خوبی داشته باشید و باید بدانید که برندهای مطرح زیادی است و آریا شیمی یکی از این مواد است که قیمت چسب کاشی آریا شیمی هم بالا اما مرغوب می باشد.

از این رو میتوانید به راحتی چسب های تولید شده در کشور را با درجه کیفی بالا و قیمت ایده آل از مراکز معتبر در تعداد بالا تهیه بفرمایید و استفاده مفیدی در بازسازی و یا ساخت ساختمانهای جدید داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ