چسب بندکشی سرامیک | قیمت پودر بندکشی در بازار

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

چسب بندکشی سرامیک یکی از محصولات جانبی و مورد نیاز در قرن 21 است و برای درزبندی کاشی و سرامیک، آجر بسیار مورد استفاده است و آسان اجرا می شود. این چسب در بسته بندی 20/5/3.5 تولید می شود و در انواع پودر بندکشی رنگی ، سفید، سیاه و ضد آب عرضه می شود.

می توانید با سرعت بالا انواع کاشی و سرامیک یا آجر را با استفاده از پودر بندکشی درزکشی کنید و در زمان صرفه جویی نمایید. چسب های ساختمانی از محصولات اساسی در صنعت هستند و می توانید بهترین ها را از این طریق خریداری نمایید.

قیمت چسب بندکشی سرامیک

یکی از محسولات مورد نیاز چسب بندکشی است و قیمت چسب بندکشی سرامیک را از این مجموعه دریافت نمایید و باید بدانید که بهترین کیفیت را دارا است و با آن می توانید درزهای کاشی و سرامیک را پر کنید.

چسب بندکشی ویژگی های زیادی دارد و بسیار مورد استقبال در ساخت و ساز است که در این بخش به آن اشاره می شود.

مشخصات فنی چسب بندکشی 

 • در بسته بندی 5 کیلوگرم است
 • ضد آب است
 • بر پایه سیمان است
 • تنوع رنگی دارد

مزیت چسب بندکشی

 1. کار با آن آسان است
 2. اجرای سریع دارد
 3. برای محیط های مختلف قابل استفاده است
 4. زیبایی سازه را بیشتر می کند
 5. مناسب با محیط زیست است
 6. مقاومت بالایی دارد

 خرید اینترنتی چسب بندکشی سرامیک

برای اینکه بتوانید به راحتی انواع کاشی یا سرامیک، سنگ، آجر را درزبندی کنید از چه ماده ای بهتر است استفاده نمایید؟ یکی از مواد جدید که بسیار پر فروش است و مورد استفاده است پودر بندکشی می باشد. این چسب به شکل پودر است و در انواع مختلف در ایران تولید و عرضه می گردد.

می توانید انواع چسب را از این شرکت به صورت ارزان و کیفیت عالی البته به صورت عمده خرید نمایید. فروش خرد صورت نمی گیرد و بهتر است برای خرید کم با مغازه داران ارتباط بگیرید.

تولید کننده انواع پودر بندکشی

پودر بندکشی یکی از محصولات جانبی است و در مدلها و اندازه های مختلف درکشور تولید می شود. ایران یکی از بهترین تولید کنندگان چسب و مواد شیمیایی در خاورمیانه است و بهترین مواد اولیه و منابع در کشور با درجه کیفی عالی وجود دارد که می توانید با بهترین قیمت این محصولات را از تولید کنندگان داخلی خرید کنید.

 1. چسب بندکشی سفید
 2. چسب بندکشی سیاه
 3. چسب بندکشی رنگی

چسب های فوق به صورت ضد آب و آنتی باکتریال تولید می شود. در پودر بندکشی آنتی باکتریال از مواد ضد کپک استفاده می شود تا در برابر قارج و کیک مقاومت داشته باشد و مشکلی بروز نکند. این چسب ها را می توانید با قیمت مناسب و ارزان از مراکز پخش تهیه کنید.

قیمت پودر بندکشی هنکل

چسب هنکل یکی از بهترین چسب های ساختمانی است و در انواع مختلف در کشور تولید می شود. یکی از محصولات هنکل پودر بندکشی درجه یک است که در تهران می توانید تهیه بفرمایید. که کاربرد زیادی دارد و برای پر کردن درز کاشی دیوار و یا بند کشی کف سرویس بهداشتی مورد توجه است.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

پودر بندکشی سفید

 

5 کیلوگرم

 

141500

 

پودر بندشکی سیاه

 

5 کیلو گرم

 

141500

آیا از پودر بندکشی آجر می توان استفاده کرد؟

یکی از مصالح مورد نیاز در ایران آجر است. می توانید از آجر برای نمای ساختمان و یا در داخل دکوراسیون ساختمان استفاده کرد. آجر در رنگ بندی مختلف تولید می شود و برای پر کردن درزهای میان آجر می توانید از پودر بندکشی درجه یک آجر نماچین استفاده نمایید.

این پودر به صورت 20 کیلویی تولید و می شود و در انواع رنگ بندی در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می گیرد. از این رو می توانید انواع چسب بندکشی را با قیمت ارزان و کیفیت عالی از این مجموعه تهیه بفرمایید.

صادرات انواع چسب پودری سرامیک به عراق

ایران یکی از بهترین تولید کنندگان چسب کاشی و سرامیک در خاورمیانه است. عوامل زیادی وجود دارد که باعث می شود صادرات مورد توجه کشورهای اطراف ایران باشد.

 1. پایین بودن دستمزد کارگر در ایران
 2. پایین بودن قیمت انرژی در ایران
 3. وجود منابع اولیه چسب در ایران

برای همین ما بهتر از کشورهای آسیایی و حتی اروپایی می توانیم محصولات صنعتی خود را صادر نماییم فقط باید تولید کنندگان به صادرات محصولات توجه داشته باشند و در این زمینه برنامه ریزی کرده و اهداف خود را پایه ریزی کنند تا بتوانند در زمان کوتاه و مناسب برای فروش چسب های ساختمانی در سطح بین الملل اقدام نمایند. یکی از محصولات پر فروش چسب پودری است که می توان این ماده را با قیمت ارازن و بالاترین کیفیت به عراق، ترکیه، آذربایجان، رومانی و… صادر کرد و بهترین برند چسب کاشی در تهران وجود دارد.

فروش چسب کاشی استخری ارزان

چسب کاشی استخری با نام های مختلف معروف است و به آن چسب ضد آب یا چسب واترپروف هم گفته می شود. از این رو می توانید بهترین چسب ضد آب پودری را از ما خرید نمایید. چسب کاشی ضد آب دارای کیفیت فوق العاده خوبی است و در بسته بندی 20 کیلویی عرضه می شود.

این چسب دارای مواد ضد آب کننده است و در ساختار آن از سیمان و چسب بتن پودری در کنار دیگر مواد وجود دارد و برای نصب هر نوع کاشی و یا سنگ در محیط بیرونی و مواجه با رطوبت کاربرد دارد.

خرید چسب خمیری سنگ آنتیک به صورت عمده

یکی از محصولات پر کاربرد چسب خمیری است. این محصول با بهترین کیفیت در تهران تولید و به فروش می رسد. چسب کاشی خمیری را می توانید برای نصب انواع سنگ آنتیک و کاشی استفاده نمایید.

درصد رزین موجود در چسب کاشی خمیری آترا شیمی به قدری است که می توانید سنگین ترین اجسام را با این چسب بچسبانید و نگرانی از طول عمر چسب نداشته باشید. از این رو چسب خمیری درجه یک را از نمایندگی چسب کاشی در تهران خرید کنید و به صورت عمده به فروش می رسد.

نحوه استفاده از چسب بتن ساروج می دانید؟

چسب بتن به عنوان مکمل چسب پودری شناخته شده است و چسب بتن مایع در بسته بندی 4 لیتری بیشترین فروش را دارد و یکی از برندهای معروف چسب ساروج است که در ایران تولید می شود اما قیمت بالایی دارد.

می توانید به ازای هر سه بسته چسب پودری یا ملات از یک گالن چسب بتن 4 لیتری استفاده بفرمایید. و این مواد را به خوبی با هم ترکیب کرده تا یکد ست شود و بعد در سطح مورد نظر با کاردک زده و کاشی یا سرامیک را نصب کنید.

قیمت بهترین مارک چسب سرامیک

یکی از مارکهای خوب در ایران چسب شیمی ساختمان است و در انواع چسب های پودری و خمیری تولید می شود و قیمت این چسب شاید کمی گران باشد اما کیفیت خوبی دارد.

 

شرح کالا

 

بسته بندی

 

قیمت

 

چسب خمیری

 

12

 

79000

 

چسب پودری

 

20

 

148000

بهترین مار کهای در ایران عبارتند از:

 • ساروج
 • هنکل
 • شیمی ساختمان
 • لیموفیکس
 • آریا شیمی
 • پومکس
 • ویترا

آیا می دانید چسب کاشی دو جزئی چیست؟

می توانید از چسب سرامیک پودری دو جزئی برای نصب هر نوع کاشی و آجر استفاده کنید و بهتر است چسب پودری را با چسب بتن مایع مخلوط و بعد استفاده نمایید. این چسب ارزانتر از چسب پودری تک جزئی است ولی از نظر کیفیت تغییر چندانی نداردو در بسته بندی 20کیلویی تولید می شود.

معمولا از چسب های دو جزئی برای نصب اسلب ها استفاده می شود چون این اسلب ها بزرگ و سنگین هستند و برای ماندگاری و بهتر ماندنشان در جای خود می توانید از چسب دو جزئی با بهترین کیفیت استفاده نمایید.

قیمت پودر چسب سرامیک

چسب سرامیک یکی از محصولات جانبی اما مورد نیاز در این صنعت است می توانید از پودر سرامیک برای نصب هر نوع سرامیک از چمله پرسلان استفاده مفید داشته باشید اما قیمت پودر چسب سرامیک مناسب و ارزان است و در بسته بندی 20 کیلویی تولید می شود.

پودر سرامیک یا چسب پودری از محصولات مورد نیاز در صنعت ساخت و ساز است و با این ماده می توانید انواع کاشی و سرامیک را در سایزبندی متنوع بچسبانید و مطمئن از کیفیت خوب این مواد باشید.

خرید اینترنتی چسب بتن در اصفهان

چسب بتن از اقلام مورد نیاز است و با قیمتهای مختلفی در کشور معامله می شود اما یکی از برندهای معروف چسب بتن یکتا شیمی است که کیفیت خوبی دارد و به صورت عمده به فروش می رسد.

خرید اینتنرتی چسب بتن امکان دارد ولی به صورت عمده می توانید تهیه کنید. چسب های ساختمانی تولید شده ظرفیت بالایی در صنعت ساختمان دارد و می توانید به راحتی از انواع چسب بتن مایع برای ساخت و سار بهره ببرید.

صادرات چسب خمیری لیموفیکس با استاندارد

چسب خمیری لیموفیکس کیفیت منحصری دارد و می توانید این محصول را با قیمت ارزان و عمده برای صادرات به عراق از این شرکت تهیه کنید. چسب های زیادی در ایران وجود دارد اما تعداد کمی دارای استاندارد هستند و می توانید این چسب را با قیمت خوبی تهیه کنید.

صادرات چسب خمیری لیموفیکس به کشورهای مختلف امکان پذیر است و می توانید این ماده را با قیمت مناسب از این مرکز خریداری نمایید و هدف ما عرضه بهترین چسب کاشی به کشورهای اطراف و یا دورتر است و بدانید از بهترین مواد اولیه درست شده است و درصد رزین بالایی در این چسب وجود دارد.

طرز استفاده از چسب نانو بدانید؟

طرز استفاده از چسب نانو بسیار آسان است و می توانید از این ماده برای بندکشی سطوح مختلف استفاده نمایید. کار با آن راحت تر از مواد سنتی است و کیفیت خوبی دارد و در بسته بندی 5 کیلویی تولید و عرضه می شود.

باید این ماده را با آب ترکیب و خوب مخلوط نمایید و با کاردک نرم درزها را پر کنید و چون از مواد نانو است ماندگاری زیادی در برابر رطوبت و آب دارد و استاندارد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ