چسب پودری ضد آب | صادرات چسب کاشی و سرامیک در ایران

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

چسب پودری ضد آب یکی از چسبهای ساختمانی است که برای چسباندن کاشی و سنگ در محیط مرطوب مثل استخر و نمای ساختمان کاربرد دارد. در بسته بندی 20 کیلویی تولید می شود و قیمت این چسب ارزان و به صرفه در مراکز پخش عرضه می شود.

چسب پودری را می توانید با قیمت مناسب خریداری نمایید. یکی از کشورهایی که تولید کننده خوبی در زمینه چسب است ایران می باشد و بهترین چسب کاشی را تولید می کند که در ساختار آن از مواد اولیه درجه یک استفاده می شود که مناسب برای صادرات می باشد.

چسب پودری ضد آب چیست؟

می توانید از چسب پودری ضد آب برای نصب کاشی و یا سنگ در نمای ساختمان که با تغییرات جوی مواجه است استفاده کنید و یا در سرویس بهداشتی و آشپزخانه از چسب ضد آب بهره ببرید که بر پایه سیمان یا رزین درست شده است که معمولا از چسب خمیری ضد آب در داخل ساختمان استفاده می شود که بر پایه رزین است و از چسب پودری برای بیرون استفاده می گردد.

چسب بتن

خرید چسب پودری سرامیک صادراتی

یکی از توصیه های ما برای مشتریان صادراتی تهیه بهترین مارکهای چسب سرامیک است تا بدین وسیله مشتریان خود را با کیفیت بد چسب احیانا از دست ندهند و یکی از اصول مشتری مداری عرضه چسب درجه یک به مشتری می باشد. از این رو می توانید بهترین چسب کاشی پودری را از این شرکت با قیمت مناسب و مختص صادرات تهیه بفرمایید.

چسب پودری ضد آب

چسب پودری برای صادرات بهترین گزینه است و افراد ریادی تمایل به خرید چسب پودری در ایران هستند زیرا می توانند این چسب را که بر پایه سیمان است ارزانتر از کشورهای اروپایی تهیه کنند و پروژههای عظیم را با آن بسازند. ما می توانیم انواع چسب پودری را در اختیار مشتریان صادراتی قرار بدهیم.

لیست قیمت چسب پودری سرامیک کف آترا شیمی

یکی از برندهای خوب در تهران چسب آترا شیمی است که دارای کیفیت خوب و قیمت عالی است و این چسب را مشتریان می توانند از شرکت مورد نظر به صورت عمده دریافت کنند. که انواع چسب پودری و سرامیک را با بسته بندی زیبا تولید و ارائه می کند.

 1. [highlight color=”yellow”]چسب خمیری آترا شیمی[/highlight]
 2. [highlight color=”orange”]چسب پودری تک جزئی آترا شیمی[/highlight]
 3. [highlight color=”gray”]چسب پودری دو جزئی آترا شیمی[/highlight]
 4. [highlight color=”red”]چسب بتن آترا شیمی[/highlight]

این چسب ها از نظر کیفیت و کارایی بسیار خوب هستند و مشتریان می تاونند به بهترین وجه ممکن استفاده مفید از چسب آترا شیمی را داشته باشند و تلاش ما معرفی چسبهای خوب و مرغوب به مشتریان داخلی و خارجی است.

 

چسب خمیری آترا شیمی

 

12.5 کیلوگرم

 

34500

 

چسب پودری آترا شیمی

 

20 کیلو گرم

 

33000

 

چسب پودری آترا شیمی

 

20 کیلوگرم

 

13700

 

چسب بتن آترا شیمی

 

3 لیتر

 

28000

چسب پودری ضد آب

چسب پودری پومکس را از کجا بخریم؟

یکی از چسبهای درجه یک در تهران چسب پومکس است که تولید کننده انواع چسب پودری ترک می باشد و دارای بسته بندی زیبا و شکیل است و از نظر قیمت و کفیت مناسب برای خریداران می باشد. چسب پودری پومکس در انواع مختلف تولید و به فروش می رسد:

 1. چسب پودری نرمال پومکس
 2. چسب پودری پرسلان پومکس
 3. چسب پودری استخری پومکس

این سه مدل چسب را شرکت پومکس در بسته بندی 25 کیلوگرم تولید و در اختیار مشتریان قرار می دهد که از بهترین مواد اولیه تولید شده است که بسیار طول عمر بالایی دارد و می توانید استفاده مفیدی داشته باشید و پروژههای محکم و اصولی را بسازید.

[tie_slideshow]

[tie_slide]چسب پودری ضد آب[/tie_slide]

[tie_slide] [/tie_slide]

[tie_slide] چسب خمیری [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

طریقه نصب سرامیک روی سرامیک را می دانید؟

برای نصب سرامیک می دانید از چه چسبی استفاده کنید؟ آیا می دانید چگونه سرامیک جدیدی را روی قدیمی نصب کنید؟ چسب پودری مخصوص سرامیک یکی از بهترین مواد و مصالح ساختمانی است که می توانید توسط آن انواع سرامیک از جمله پرسلان را بچسبانید. از این رو توصیه می شود برای اینکه بتوانید به خوبی سرامیک ها را بچسبانید به موارد زیر دقت کنید:

 1. لعاب سرامیک قدیمی را تا 40 درصد بردارید و تیشه ای کنید
 2. سطح مورد نظر را تمیز کنید
 3. از کاردک و ابزار مناسب استفاده کنید
 4. چسب را روی سطح مورد نظر یک لایه نازک 3 میلیمتر بمالید
 5. با کمی فشار سرامیک را روی سطح مورد نظر بچسیانید

چسب پرسلان مخصوص کاشی و سرامیک چیست؟

پرسلان چیست؟ به سرامیک در ابعاد بزرگ گفته می شود قدتر جذب آب پایین دارد و باید از چسب پودری مناسب برای چسباندن سرامیک کف استفاده نمایید و در این شرکت انواع چسب پودری پرسلان درجه یک تولید و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. از این رو می توانید انواع چسب کاشی را با قیمت ارزان از ما خرید نمایید.

چسب پودری ضد آب

چسب کاشی پرسلان پودری در برندهای مختلف آترا شیمی و پمکس تولید و در اختیار مشتریان داخلی و خارجی قرار می گیرد و می توانید بهترین چسب پودری صادراتی را از ما خرید کنید و مشتریان در عراق می توانند با ما معاملات خوبی داشته باشند.

مدت زمان خشک شدن چسب کاشی چقدراست؟

برای اینکه بتوانید ازچسب ساتفاده کنید باید بدانید کدام چسب مناسب نصب کاشی و کدام مناسب نصب سرامیک است. معمولا از چسب خمیری برای نصب کاشی دیوار استفاده می شود و زمان خشک شدن این چسب بسیار زیاد است و 48 ساعت طول می کشد کاملا خشک شود و مناسب برای نصب سرامیک کف نیست و با سیمان همخوانی ندارد.

اما برای نصب سرامیک کف بهتر است از چسب پودری استفاده نمایید که بر پایه سیمان است و سریع خشک می شود و 24 ساعت زمان برای خشک شدن کامل نیاز دارد و می توانید برای نصب کاشی دیوار از این چسب بهره ببرید.

با چه ماده ای درزبندی کاشی و سرامیک صورت می گیرد؟

یکی از چسب های بسیار پر مصرف پودر بندکشی یا چسب بندکشی سرامیک است که کارایی زیادی دارد و می توانید برای پر کردن درزهای میان کاشی و سرامیک حتی آجر از این ماده بهره ببرید.

چسب خمیری

چسب بندکشی در انواع مختلف و تنوع رنگی زیادی تولید و به فروش می رسد حتری می توانید چسب بندکشی 20 کیلویی را برای صادرات از ما تهیه کنید که کیفیت و قیمت عالی دارد.

چسب کاشی استخری آب گریز را از کجا بخریم؟

چسب بتن آب بندی یا رزین آب بندی یکی از محصولات مناسب برای عایق کردن استخر و آب گریز کردن سطوح مواجه با آب است. می توانید بهترین چسب را در زمان کوتاه و آنلاین به صورت عمده از ما خرید کنید و بدانید که این چسب کاربرد مثل قیر دارد و برای ایزولاسیون کردن سطوح مورد استفاده عموم می باشد.

چسب پودری ضد آب

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه دکاردن شما را به خرید بهترین چسب کاشی و سرامیک دعوت می نمایند.

✅ مختص افرادی که چسب با کیفیت می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.

🔸کافیست فرم زیر را تکمیل کنید.

ارسال یک پاسخ